Skocz do zawartości

Laptop z podświetlaną klawiaturą


kartonik

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Widzę, że tematyka "laptopowa" ma wzięcie to i ja chciałbym się poradzić w sprawie jak w tytule ;)

Wymagania to 15", przyzwoite parametry, cena ~ 3 tyś z akceptowalną lekką dopłatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę go pod uwagę, ale nie tak dawno na tym forum czytałem o jego wadach a osobiście stwierdziłem, ze ma ostre krawędzie obudowy klawiatury co mi się nie podobało.

Jest jeszcze z serii Z ale ten z kolei ma słabe głośniki, na dodatek umieszczone z dołu obudowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asus g550jk.

nie zaluje wyboru - kupilem 2 tygodnie temu. Fajny ekran ips, dobre bebechy, fajne wykonanie. mialem problemy wifi ale zalatwilem sterownikami prosto od intela - ale to ponoc przypadlosc nie tego asusa a ogolnie AC7260 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asus g550jk.

nie zaluje wyboru - kupilem 2 tygodnie temu. Fajny ekran ips, dobre bebechy, fajne wykonanie. mialem problemy wifi ale zalatwilem sterownikami prosto od intela - ale to ponoc przypadlosc nie tego asusa a ogolnie AC7260 .

No ciekawy, 3,5 tyś to jednak trochę za dużo dla mnie zwłaszcza, że trzeba jeszcze system dokupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeżeli chcecie coś co nie zepsuje się zbyt szybko, nie popękają zawiasy, nie zespuje się mobo to kupcie cos z della. Najlepiej jeszcze na grafice intela. Na prawdę potrzebne wam układy nvidia i amd w lapku, które się bardzo grzeją i sa do tego awaryjne? Serwisuje to na codzień to coś o tym wiem. Ponadto jak ktoś kupuje laptopa do gier to współczuje. Pamiętajcie, że za parametrami idzie kiepska jakość wykonania. Ostatnie 2 miesiące to przychodzą do mnie pogwarancyjne lenovo z serii G. Psuje się dosłownie wszystko. Najlepiej brac della. Z della tylko nie wyszło im M oraz N 5010, 5110, 7010, 7110. Pozatym można brać w ciemno i najlepiej na grafice intela, którą nie zdażyło mi się nigdy naprawić. Z AMD i Nvidia przychodzą średnio co 2 dni a potem płacz jak naprawa warta tyle co 3/4 wartości lapka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A raczyłeś zerknąć na ceny używek czy patrzysz po z doopy branych cenach na x-kom czy oficjalnej dellowskiej stronie? ;)

Używane M4600 to jakieś 2200 zł.

 

Fakt używki są tańsze ale jakoś nie widzi mi się kupowanie laptopa z procesorem II generacji i słabą grafiką i chyba nie wszystkie mają pooświetlaną klawiaturę, co dla mnie jest bardzo istotne.

 

@lastyh

Komputer nie będzie służył do gier ale chcę grafikę z zapasem, żeby się nie "zestarzała" zbyt szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A raczyłeś zerknąć na ceny używek czy patrzysz po z doopy branych cenach na x-kom czy oficjalnej dellowskiej stronie? ;)

Używane M4600 to jakieś 2200 zł.

 

Fakt używki są tańsze ale jakoś nie widzi mi się kupowanie laptopa z procesorem II generacji i słabą grafiką i chyba nie wszystkie mają pooświetlaną klawiaturę, co dla mnie jest bardzo istotne.

 

@lastyh

Komputer nie będzie służył do gier ale chcę grafikę z zapasem, żeby się nie "zestarzała" zbyt szybko.

 

Zapewniam Ciebie, że prędzej AMD czy Nvidia umrą, lub będziesz miał dziwne problemy z obrazem, niż INTEL się zestarzeje. Lub wydasz kupe kasy aby podtrzymać jego żywot. Intel jest robiony typowo pod np. wydajność w filmach. Ale musiałbyś pracować jako serwisant, żeby mnie zrozumieć.

 

Jak już koniecznie chcesz AMD lub Nvidie to celuj w della. Wydajniejsze chłodzenia i znacznie lepsza jakość materiałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności