Skocz do zawartości

Telewizor 38-42 cale 3D do 2000PLN


NuBreed

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Na szybko muszę kupić TV i wrzucić w koszta żeby za dużo pieniędzy Państwu nie oddawać.

 

Jako, że mój stary TV jest już... stary. Myślę by kupić nowy do kwoty 2 tys PLN.

 

Wymogi to:

 

- możliwie najlepszy obraz uwzględniając cenę i resztę wymogów technicznych

- Full HD

- przekątna: 38-42 cale

- odświeżanie: 100 i więcej Hz (preferowane 200)

- WiFi, DLNA, SMart.

- możliwe że 3D

 

Wybór stanął na Philips 42PFH6309 .

 

42PFH6309_88-IMS-pl_PL.jpg

 

Prócz wszystkiego co potrzebuje, posiada Ambilight, zawsze mi się to podobało. Czy są jakieś Konkurencyjne telewizory w tym przedziale cenowym? Bardzo proszę o pomoc. Nie znam się na Telewizorach i nie chcę wtopić/

 

Musze mieć FV do wtorku maksymalnie, więc mi się śpieszy że tak to ujmę :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez NuBreed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SONY KDL-42W705B, którego ma mój znajomy jest całkiem niezły ale niestety nie mam jak się odnieść do Philipsa.

Co do TV to najlepsze matryce robi Sony ale kosztują trochę więcej niż choćby Samsung, który jakością matrycy jest kapkę niżej. Ale jeżeli patrząc na stosunek jakości do ceny to szajsung będzie ciekawszym wyborem ( zresztą sam mam u siebie monitor z TV Samsunga 27 i nie narzekam). Kiedyś w Saturnie czy jakimś innym pochodnym sklepie bawiłem się funkcjami różnych telewizorów i muszę powiedzieć, że phlilipsy w okolicach 2k zł trochę zamulają podczas przełączania kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem sony za 3,7k po ok roku kupiłem LG i jestem mocno zadowolony. Dałem za niego niecałe 2k. Wszystko mogę sobie ustawić. To ja decyduję nie producent. Lg i samsung będą znacznie tańsze i dostaniesz wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony przekracza mój budżet. Samsunga mam monitor z tunerem od pięciu lat i złego słowa o nim nie mogę powiedzieć. Wszyscy polecają Sony i LG, ewentualnie Sharpy. A mi się Ten Philips tak podoba, że złożyłem już zamówienie.. Dużo oglądałem na Sony KDL-40R470a, który ma już rok i tez był w tym przedziale cenowym. Jakoś mi tyłka nie urwał...

Niepotrzebnie się napalam na Philipsa? Az takie wolne menu? Większość opinii o tym produkcie jest bardzo pozytywnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci zaproponowal jakas plazme, w tym budzecie zaden LCD nie wyswietli tak dobrego obrazu, jak wlasnie PDP ;).

Popieram, ale nie wiem czy gdzieś jeszcze można kupić Panasonica P42ST60. Sam mam GT30 i filmy wyglądają świetnie. Brat ma jakiegoś lcd samsunga za 5000 zł i dałem rady u niego całego filmu oglądnąć do końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

NuBreed, i jak sprawuje się telewizor? Sam myślę nad zakupem czegoś z tej serii...

 

 

Wyśmienicie. WebOs sprawuje się świetnie, dużo aplikacji. Co do matrycy, nie mam za bardzo odniesienia. Ale jak na moje OKO, jest Full-Wypas. Dezajn też spoko. Jak masz jakieś pytania wal na PW.

Poza Tym Magic Remote to świetna sprawa.

Edytowane przez NuBreed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności