Skocz do zawartości

Jakie Słuchawki Wybrać Do T10?


Tomash

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz ja poproszę znawców tematu, ale nie tylko :rolleyes: o odpowiedź na pytanie, jakie słuchaweczki będą w sam raz dla mnie do mojego T10.

 

Zaznaczam, że na dziś wchodzą w grę tylko pchełki, ewentualnie dokanałowe, choć tych nie znam, nigdy w uszach nie miałem i mam pewne obawy o: słuch, "wciskanie tych wypustek głębiej w ucho brrrrr".

 

A słucham ostatnio i w takiej muzyczce gustuję: Muse, Faithless, Rammstein, Pink Floyd i wiele innych wspaniałych, ale te wymienione to chyba najlepiej oddają moje gusta. Zatem koledzy, co proponujecie? :P

Btw mam nadzieję, że oryginalne Cresyny będa mi odpowiadały, bo aż tak wybredny nie jestem, a podobno są bardzo dobre i w połączeniu z T10 czysta poezja jest ;) Ale miałem okazję posłuchac w pewnej sieci sklepów bardzo dobrych słuchawek, to dlatego pytam. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw mam nadzieję, że oryginalne Cresyny będa mi odpowiadały, bo aż tak wybredny nie jestem, a podobno są bardzo dobre i w połączeniu z T10 czysta poezja jest ;) Ale miałem okazję posłuchac w pewnej sieci sklepów bardzo dobrych słuchawek, to dlatego pytam. Z góry dzięki.

Cresyny są jednymi z lepszych słuchawek dołączanych do playerów. Myślę, że nie warto ich wymieniać na coś lepszego, nie zauważysz dużej różnicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te cresyny graja poprawnie mniej wiecej na poziomie MX300-400. Wymien sluchawki jesli potrzebujesz np izolacji wtedy dokanalowki lub np chcesz miec cos mocniejszego np palakowe AKG lub PX'y chyba ze lubisz miec sale koncertowa na glowie to kup sobie jakies porzadne HD'ki Sennheisera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na słuchawkach akurat bardzo słabo się znam, jaka różnica w dźwięku jest miedzy słuchawkami o impedancji 16ohm a 32ohm (bo takie najczesciej mozna kupic)? Co powiecie na słuchawki półotwarte? jak dla mnie wyglądają na dosc poreczniejsze w uzytkowaniu poza domem niz typowe pałąkowe zamkniete słuchawki (chociaz nie wiem bo nigdy nie mialem półotwartch). Czy dżwiek jest lepszy bądź inny niz w pchełkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na słuchawkach akurat bardzo słabo się znam, jaka różnica w dźwięku jest miedzy słuchawkami o impedancji 16ohm a 32ohm (bo takie najczesciej mozna kupic)? Co powiecie na słuchawki półotwarte? jak dla mnie wyglądają na dosc poreczniejsze w uzytkowaniu poza domem niz typowe pałąkowe zamkniete słuchawki (chociaz nie wiem bo nigdy nie mialem półotwartch). Czy dżwiek jest lepszy bądź inny niz w pchełkach?

 

 

Różnica jest głównie taka że im więcej ohmów tym player gra ciszej, ale słuchawki grają czyściej i słychać mniej szumów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, ja również mam pytanie dotyczące sluchawek, zastanawiam sie nad kupnem dokanalówek za ok 100zl, slucham bardzo różnej muzyki począwszy od Oldfielda, Enigme, przez Oakenfolda i Tiesto na Rammsteinie i Metallice kończąc :D i mam pytanie: które bedą dla mnie najlepszym wyborem,

Creativy EP-630 czy Koss The Plug. Dużo osób chwali tego typu sluchawki za mocny bass, co akurat dla mnie nie jest najwazniejsze. A moze polecacie coś innego w rozsądnej granicy cenowej? :rolleyes:

wiem ze tego typu podobnych pytan bylo mase, ale przewaznie pytajacy userzy sluchali albo techno albo rocka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hmm... wiecie co bylem przeciwnikiem epk'ow ale chyba sobie zamowie jak mi sie nie beda podobac to sprzedam :) ... Tylko te podrobki na allegro <_< jak poznac epki ze sa orginalne?

 

PS. http://www.ulubiony.pl/?action=StoProd&amp...mp;&u=10815

http://pc.emarket.pl/pricelist/item.aspx?PID=C1400404

 

Czy bezpiecznie bylo by tu kupic? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw mam nadzieję, że oryginalne Cresyny będa mi odpowiadały, bo aż tak wybredny nie jestem, a podobno są bardzo dobre i w połączeniu z T10 czysta poezja jest ;) Ale miałem okazję posłuchac w pewnej sieci sklepów bardzo dobrych słuchawek, to dlatego pytam. Z góry dzięki.

Cresyny są jednymi z lepszych słuchawek dołączanych do playerów. Myślę, że nie warto ich wymieniać na coś lepszego, nie zauważysz dużej różnicy...

 

Niektorzy z tego forum porownuja Cresyny dolaczane do T10 do MX300-400 - zarowno to porownanie jak i powyzsza wypowiedz to moim zdaniem nieporozumienie. Cresyny graja tepo, gora jest zupelnie odcieta. Najprosciej sprzedac mozliwie szybko te Cresyny, dolozyc pare zlotych i kupic AKT K12P - roznica jest BARDZO duza.

 

pozdrowienia,

acid

 

ps. chetnie sprzedam moje nieuzywane cresyny (mam je od soboty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy z tego forum porownuja Cresyny dolaczane do T10 do MX300-400 - zarowno to porownanie jak i powyzsza wypowiedz to moim zdaniem nieporozumienie. Cresyny graja tepo, gora jest zupelnie odcieta. Najprosciej sprzedac mozliwie szybko te Cresyny, dolozyc pare zlotych i kupic AKT K12P - roznica jest BARDZO duza.

 

Ja mam EP-630 i porównywałem je z Cresynami od T10 (na pliku ogg vorbis q6) i różnica jest głównie w basie, ale to pewnie dlatego że epki są dokanałowe i czuć większą głębię a cresyny rozpraszają dźwięk i ldatego basu nie słychać tak bardzo. Jeżeli ktoś słucha plejera w domu i nie jest wielkim audiofilem to cresyny od t10 mu wystarczą ale jeżeli ktoś przechadza się po mieście,galerii handlowej itp. to MUSI kupić dokanałówki lub słuchawki z pałąkiem izolujące hałas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności