Skocz do zawartości
  • 0

Opinie o słuchawkach dokanałowych Snab Overtone EP-81M.


Johnnyjonjc

Pytanie

Witam. Mam zamiar kupić sobie nowe słuchawki i mam mały problem, ponieważ kilku recenzentów poleca słuchawki Snab Overtone EP-81M. Podobno mają one mocny bass, są świetnie wykonane, mają bardzo gruby kabel i ogólnie są dobre jeśli chodzi o stosunek cena/jakość. Wcześniej słuchałem muzyki ze słuchawek Nuforce NE-650M i byłem bardzo zadowolony, a mianowicie wpisywały się one idealnie w moje preferencje muzyczne, ponieważ sypały bardzo basem, grały mega głośno(wydaję mi się, że ta moc i głośność była osiągnięta dzięki 11mm przetwornikom), a zarazem czysto. Moje pytanie, czy jeśli teraz kupię te snaby, nie zawiodę się w porównaniu do tych nuforce'ów? Jakie zdanie mają o nich zwykli użytkownicy? Pytam, bo mam wrażenie, że autorzy recenzji, albo dostali w łapę, albo chcą zachwalać Polski produkt, ale być może się mylę. Dodam, że źródło, z jakiego odtwarzam muzykę, to jest samsung galaxy s4. Z góry dzięki za rady :)

Edytowane przez Johnnyjonjc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Hej,

 

Jakiś czas temu sam szukałem opini na temat tych słuchawek, trafiłem również na to forum :) Przejrzałem sporo recenzji, których o dziwo ten sprzęt ma mnóstwo - sporo rekomendacji. Njaczęściej EP-81 czy też EP-81M porównywane są do Braiwavz Delta (ta sama półka cenowa), które miałem wcześniej ale niestety dwukrotnie mi się rozkleiły (podobno dość częsta wada tych słuchawek) i po kolejnej wymianie na gwarancji po prostu je sprzedałem. U mnie wybór padł na EP-81M bo dość często rozmawiam przez telefon będąc poza domem, a teraz szczególnie gdy jest zimno mało komfortowo spacerować z telefonem w ręku :D Do rzeczy jednak.

 

Słuchawki kosztowaly mnie 69zł + transport. Mimo, że naczytałem się o nich wcześniej i wiedziałem co jest wśrodku to i tak miłym zaskoczeniem w tej cenie jest sztywne etui, klips i pianki (korzystam jedynie z pianek więc od razu dokupiłem akcesoryjne tegosamego producenta). Zdziwiłem się, że pudełko przywitało mnie polskimi napisami, ale później wszystko okazało się jasne - to polski produkt (tzn. wiadomo, produkcja w chinach jak wszystko, ale no mimo wszystko polska marka) Mając porównanie jedynie do Delt mogę powiedzieć tyle, że kabel mają bardzo podobnej grubości - czyli na prawdę solidny. Same słuchaweczki wydają się soldniej wykonane niż Delty, są przy tym masywne ale nie ciążące. EP-81M wybrałem głównie z racji na opinie, że są nastawione na bas, a że słucham rapu to jest go tam dość sporo - dźwięk zatem mi odpowiada jak nabardziej mi odpowiada. Nie jestem melomanem (ten zapewne nie kupuje słuchawek w takim przedziale cenowym) więc to jedyne co mogę powiedzieć o tych słuchawkach od siebie.

 

Jeśli ktos jest zainteresowany tymi słuchawkami to w internecie na prawdę sporo jest o nich. Chętnie jednak poczytam opinie użytkowników - ciekawi mnie jak wygląda ich awaryjność, czy są z nimi jakieś problemy, sam mam je dopiero tydzień i póki co jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niezły odkop zrobiłeś ale też szukam słuchawek w przediale do 70zł więc może faktycznie warto się nimi zainteresować. Wybieram jeszczę między Mee M9 (mój faworyt) i brainwavz Alpha.

Lepiej odkopać niż zakładać nowy ;) Może uzbiera się troche opini, które będą pomocne dla innych.

 

M9 są w ogóle dostępne :o jakiś czas temu ich szukałem to odbijałem się od wszystch sprzedawców :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności