Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do biegania, ok.50 zł (głównie cięższe brzmienia)


Kszyku

Pytanie

Poszukuje słuchawek do biegania które podpinałbym do sony xperia x8, słucham głównie rocka, metalu, trochę soundtracków.

 

Raczej dokanałowe gdyż chciałbym ich używać również wtedy gdy wracam autobusem a wiadomo że nie chce się "dzielić" :lol: muzyką z całym autobusem chyba że jest jakaś lepsza alternatywa.

 

Oczywiście chciałbym żeby słuchawki posiadały te specjalne mocowania na uczy gdyż z doświadczenia wiem że zwykłe słuchawki wypadają z uszu nawet przy gwałtowniejszych ruchach a co dopiero bieganiu.

Wiem że budżet nie jest imponujący ale wiem że ludzie z tego forum potrafią znaleźć dobre i tanie słuchawki (szczęśliwy posiadacz maxell retro dj i superlux 681)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Koss KSC75

właśnie tutaj się martwię że dźwięk będzie słyszalny dla osób postronnych. no i troszkę powyżej budżetu

Moxpad X3 z Aliexpress za 21 dolarów.

Wyglądają intrygująco mimo że przekraczają budżet to odłączalny kabel w słuchawkach za taką cenę wygląda imponująco.

Tylko czy to się nada do sportu?

No i czy HongKong Post Air Mail to zaufany dostawca? Ile czekałeś na swój egzemplarz?

Edytowane przez Kszyku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

to samo pytanie co wyżej - jak z wydostawaniem się dźwięku na zewnątrz?

 

Dosyć mocno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tylko czy to się nada do sportu?

No i czy HongKong Post Air Mail to zaufany dostawca? Ile czekałeś na swój egzemplarz?

A czy Poczta Polska to zaufany dostawca? Bo to bliźniacze instytucje. A czeka się od kilku dni do 2-3 tygodni.

 

Do sportu nadają się lepiej niż zwykłe doki, bo mają kabel puszczany za uchem. Ale osobiście na lato bym nie brał dokanałówek do biegania, bo można sobie załatwić infekcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

Tylko czy to się nada do sportu?

No i czy HongKong Post Air Mail to zaufany dostawca? Ile czekałeś na swój egzemplarz?

A czy Poczta Polska to zaufany dostawca? Bo to bliźniacze instytucje. A czeka się od kilku dni do 2-3 tygodni.

 

Do sportu nadają się lepiej niż zwykłe doki, bo mają kabel puszczany za uchem. Ale osobiście na lato bym nie brał dokanałówek do biegania, bo można sobie załatwić infekcję.

 

A co byś polecił też na lato? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najbardziej jakieś sportowe pchełki, by w jak najmniejszym stopniu grzały ucho. Osobiście korzystam z Panasoniców RP-HS33. Na Aliexpress można je wyrwać za jakieś 20-25 złotych, a resztę budżetu przeznaczyć na tanie i przyzwoite dokanałówki do autobusu.

Panasy mogłyby mieć wygodniejsze zauszniki, ale siedzą całkiem pewnie, a i dźwiękowo dają radę za taką cenę. Może trochę brakować basu, ale mi to nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Barthuss

Najlepiej jednak słuchawki otwarte/półotwarte lub inne dające możliwość usłyszenia czynników ryzyka jak pojazdy etc.. Jeśli cięższy/dłuższy trening to polecam słuchawki które można zamoczyć, podrapać. No i kwestia ergonomii - najlepiej słuchawki typu neckband.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmm na wszystkie modele które mi polecacie ludzie narzekają na ich wygodę lub trzymanie się ucha a to jest dla mnie bardzo ważne. Da się w tej cenie ew trochę wyższej kupić coś co nie będzie spadało z uszu a jednoczesnie brzmiało ok?

Myślałem nad tymi Blaupunktami ale nie wiem czy podczas treningu będą dość wygodne i czy będą trzymać się ucha bo to dla mnie sprawa kluczowa.

Edytowane przez Kszyku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sprawdź Creative HQ-80 [43zł+przesyłka] (neckbandy - dla niektórych niewygodne) - otwarte, lub Philips SHL3000 [38zł+przesyłka] - zamknięte. O obu modelach znajdziesz pochlebne opinie.

Ostatnio na alledrogo zeszły fajne używki za 50 zł Creative Hq-1900 (podobno były lekkie i nadawały się dobiegania) +model 1700 podobno nie różni się niczym poza wyglądem, ale przekracza budżet, z tym że oba modele nigdzie się nie dostanie już.

Edytowane przez deton24
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności