Skocz do zawartości

Superlux HD 681 Evo - Wymiana padów i naprawa paska stab. na gł.


deton24

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję kupić pady do nich. Pytanie czy to co znalazłem to jedyna możliwość:

http://www.ebay.de/sch/i.html?_trksid=p2054436.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.XOhrpolster+K240&_nkw=Ohrpolster+K240&_sacat=0&_from=R40

lub tutaj

http://forum.mp3store.pl/topic/78234-pady-welurowe-do-dowolnych-sluchawek/

czy może jest coś jeszcze taniej gdzieś.

Czy pasują pady od zwykłych 681, i dokładnie czy jeszcze jakieś modele są kompatybilne, słyszałem o AKG K24x.

Edytowane przez deton24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pady znalazłem na Amazonie za dwie dychy bez opłaty za przesyłkę. Poezja. Wpisać w wyszukiwarkę:

A Pair of Black Replacement Ear Pads for DT770 DT551 DT880 DT990 DT531 DT801 DT440 DT660

http://www.amazon.com/dp/B00C3BEREY/ref=pe_385040_30332200_TE_item

Będą szły za dwa tygodnie do miesiąca. Wszystkie kompatybilne modele pasujące do EVO to Denon DT770 DT551 DT880 DT990 DT531 DT801 DT440 DT660 D2000 D5000 D7000 AKG K240S K240M K271S.

Cła nie będzie, bo obowiązuje powyżej 150$ bodaj nie jestem pewien, ale za to będzie podatek 22%, ale to nie zawsze.

Pasek zastąpiłem owinięciem dwóch płaskich gąbek do naczyń a'la druciak 4 złote trzy sztuki w materiał i zaklejeniem taśmą. Nie wychodzę w tym na zewnątrz... chyba że się chata zapali.

Pytanie mam, czy te pady poprawią coś w dźwięku? Bo na razie używam bez padów.

Pytanie 2, materiał na przetwornikach okropnie się grzeje na uszach, na co i jak można go wymienić?

Chyba że w padach nie będzie przylegał bezpośrednio do uszu, ale EVO zakrywają całe ucho ponoć.

edit. Pady przyszły wcześniej niż najwcześniej przewidywano. Bez cła, vatu, a nawet z Belgii, zamiast z USA.

Edytowane przez deton24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Sory za odkop, ale chciałem ostrzec że te poduszki z linka mają mniejsze poduszki niż fabryczne, i mogą inaczej grać.

No to chyba dość powszechna informacja, że EVO mają pady 10,5cm średnicy a nie 10cm jak większość słuchawek.

Welury Superluxa z thomanna tez nie będą pasowały, są to zamienniki do HD681 ale bez EVO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności