Skocz do zawartości

Zmiany w Komisie - by żyło się lepiej


Rekomendowane odpowiedzi

Moja wizja jest taka...

W komisie tylko rzeczy używane. Czas wyświetlania postu 7 dni. Bez możliwości pisania przez innych w temacie.

Podział taki jaki jest...plus nowy...promocje...i tutaj wszystko co nowe lub w promocji.

Jak ktoś sam nie przypilnuje własnego wpisu to usuwać. Po co obciążać moderatorów naszym własnym interesem?

Po psuć coś, co jest dobre..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wychodzi, że to tylko takie gadanie sobie a muzom,

ileś osób się napina, kombinuje, jak ten cały komis usprawnić, a cała reszta ma to w głębokim poważaniu (na co zresztą kilku użytkowników uwagę zwracało),

nadal lecą sobie komentarze, dyskusje i moderacja jakoś uwagi nie zwraca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy jako społeczność to zrobić bo mniej tematów to mniej sprzątania mniej pilnowania mniej miejsca na głupie rozmowy. Ale niestety człowiek to LEŃ i co mu nie przynosi kasy to ma w d....

Komis jest tylko dodatkiem do forum, bo społeczność forumowa też coś czasami sprzedaje kupuje ale nie jest to targowisko jak allegro.

 

To nie rozmowy są problemem ale śmietnik a w zasadzie podejście do komisu widzianym jako targowisko gdzie dozwolone jest wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podbijanie podbijaniu nierówne.. a edit jest tylko 30 dni.

 

o trzydziestodniowej edytce już tutaj sporo było,

nie przeskoczy się - trudno, uhaha :-(

 

a że podbijanie podbijaniu nierówne?

inna treść klasowa? :-D

w praktyce nie do sprawdzenia

Edytowane przez tyciuni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oferty "martwe", tzn. bez śladów żadnej aktywności w czasie 30dni od ostatniej wiadomości zostają automatycznie usunięte

 

Na jakiej zasadzie to działa? Bo coś mi się wydaje, że nie działa i nigdy nie działało... Time frame -> show all i w dziale sprzedam pokazuje się 241 stron tematów od 2012 roku... Oczywiście wszystko aktualne :P Prosiłbym administrację, albo o naprawienie tej funkcji, albo o usunięcie zacytowanego punktu z regulaminu, bo tylko wprowadza on ludzi w błąd. Ja np. byłem przekonany, że po miesiącu nieaktywności moja oferta z automatu poleci do archiwum. Tymczasem, żeby tak się stało, nadal trzeba raportować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności