Skocz do zawartości

Meet u Wojtka w Łodzi


miaziol

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera :( chłopaki ja odpadam... Rano obudziłem się z bólem gardła i mega osłabieniem. Szkoda, bo zależało mi bardzo na tym spotkanku... Miłych odsłuchów... Down32 odezwę się niebawem w sprawie Twojego wzmaka, chciałbym go skonfrontować z Bravo v2 :)

Nie ma problemu. Zapraszam do mnie. Termin do ustalenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie ma problemu. Zapraszam do mnie. Termin do ustalenia ;)

:) Może więc za tydzień?

 

 

A liczyłem na dt 990 :P

Spokojnie, dt990 nie uciekną :) żałuję, że nie mogę być... Też się możemy ustawić :] w moim przypadku tylko weekendy wchodzą w grę bo w tygodniu pracuję od 10 do 20.

 

Napiszcie po meetcie jak było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słit focie są ;). Fajnie, bardzo fajnie tylko szkoda że ja nie mogłem dłużej zostać, ale myślę że to taki tylko "micik" wstępny, liczę na kolejne ;).

 

PS

Już wiem na co odkładać hajs :D.

Edytowane przez Mecin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie ma problemu. Zapraszam do mnie. Termin do ustalenia ;)

:) Może więc za tydzień?

 

A liczyłem na dt 990 :P

Spokojnie, dt990 nie uciekną :) żałuję, że nie mogę być... Też się możemy ustawić :] w moim przypadku tylko weekendy wchodzą w grę bo w tygodniu pracuję od 10 do 20.

 

Napiszcie po meetcie jak było :)

Jeszcze się odezwę na PW czy dam radę, bo możliwe, że pojadę na działkę. Jakiś weekend na pewno będzie wolny;) Swoją drogą wzmacniacz sobie nie poradził z k1000 ale to chyba nie dziwota :D.

 

 

 

Nie ma problemu. Zapraszam do mnie. Termin do ustalenia ;)

:) Może więc za tydzień?

 

A liczyłem na dt 990 :P

Spokojnie, dt990 nie uciekną :) żałuję, że nie mogę być... Też się możemy ustawić :] w moim przypadku tylko weekendy wchodzą w grę bo w tygodniu pracuję od 10 do 20.

 

Napiszcie po meetcie jak było :)

Jeszcze się odezwę na PW czy dam radę, bo możliwe, że pojadę na działkę. Jakiś weekend na pewno będzie wolny;) Swoją drogą wzmacniacz sobie nie poradził z k1000 ale to chyba nie dziwota :D.

Ps. Czemu na zdjęciach wychodzę jak lamus :P szczególnie to jak zdejmuję słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do beyerków mam nadzieję że się zgadamy za jakiś czas :)

 

K1000 zaskoczyły scenę, wiele się o niej słyszało jednak efekt przerósł jakiekolwiek marzenia... Scena miażdży i tyle.

 

Ogólnie pozytywnie zwłaszcza że trochę grajków fajnych było - dx50 bardzo fajnym grajkiem się dla mnie okazał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko zajarałem DX90, nie chciałem długo słuchać bo sobie popsuje zabawę, ale teraz wiem że ma przywalenia konkretnie i wokale piękne - na 2.0.0.

 

Co prawda najdłużej przysłuchiwałem się na znanych mi HP100, ale już na low gain było bardzo żywo, dynamiczne i niczego mi nie brakowało.

Edytowane przez Mecin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie gdyby tylko było coś co było by w stanie napędzić lepiej k1000, ale i tak było mega miodnie. Nie chciałem ich dłużej słuchać bo bym musiał kupca na nerkę szukać :). Rewelacyjne słuchawki scena i holografia w nich zamiata. Z innych ciekawostek to bardzo fajne siem okazały d600. Dx90 w stosunku do kałacha wyszedł obronną ręką, nie spowodował u mnie opadu szczęki i reakcji must have. Tyle że za krótko słuchałem w dłuższym okresie czasu może by było inaczej nie wiem. Generalnie miło sympatycznie i fajnie. Dobrze się spotkać wymienić doświadczeniami i posłuchać coś innego niż się posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Ja od siebie przede wszystkim chciałbym podziękować za miło spędzone popołudnie z ludźmi którzy podzielają moje hobby. Wiele można było zobaczyć i wiele spróbować. Ciesze się ze d600 się spodobały.

 

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wszystkie były by w jednej cenie to jednak AK120 dał radę wszystkim słuchawom. Niestety realia są inne - ceny różne. X5 = DX90 na tą chwilę. Po prostu za krótko. Nie jaram się poczekam posłucham. Słuchawki T90 Jubile miód. Denon najbardziej efektowne. K1000 po za konkurencją - słuchałem ich na klockach Allena i to co było słychać na spotkaniu to 50%. Wiekowe HD565 uśmiech na pysku.

....a i jeszcze jedno HD800 rozebrane na części pierwsze - zobaczyć bezcenne :)

 

Ps. Przypominam o Dawidzie Podsiadło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak te hd800 w pudełku po butach rozebrane na milion części to kosmos zupełny :D

 

Zobaczycie że było warto je rozebrać i wysłać w pudełku po butach :)

Ja także dziękuje za miłe spotkanie. Niby trochę na wariackie papiery ale udało się i to bardzo. Dużo nowych twarzy na żywo poznanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności