Skocz do zawartości

fiio x3 i jego moc


Rekomendowane odpowiedzi

witam

zamierzam kupić fiio x3, ostatnio sluchalem go z moimi słuchawkami CAL! i mam pytanko odnośnie mocy fiio. przy głosnosci powyżej 30 dzwięk stawał się się mniej szczegółowy a wokale stawały się kłujące. Słuchalem mp3 320kbps i flac a gain było ustawione na low. Czy to normalne czy wynika z wadliwego egzemplarza fiio a może słuchawki za słabe? chwile słuchałem z akg k618, było podobnie ale chyba były niewygrzane. w sumie z ta głosnoscia jest podobnie jak w mojej sansie fuze a myśłalem ze będzie spora poprawa odnośnie większej głośności

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności