Skocz do zawartości

Odtwarzacz Do 600zł


Lookazz

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż tak. Niedawno zalozylem temat, w ktorym mialem problem z wyborem mp3ki. Wybór padł na irivera u10+sluchawki za ok 150zł. Niestety rodzice na gwiazke nie chca mi go kupic bo mowia za drogo jak na odtwarzacz mp3:O <żal>. No i teraz stoje przed kolejnym wyzwaniem. Moje fundusze to 600zł:

-odtwarzacz mp3

-słuchawki za ok 150zł >>musza sie zmiescic w kwocie 600zł

 

Wymagania co do mp3ki:

-ładna

-bez zbednych bajerow typu zdjecia, dyktafon itp.

>stawiam na JAKOŚĆ dzwieku przede wszystkim

-firma: iriver lub iaudio no chyba ze konkurencja ma cos specjalnego:P

-pamiec: 1-2 GB

 

Wymagania co do słuchawek:

-do muzyki techno !!!!

-czy pałąkowce czy douszne to nie wiem zalezy co bedzie lepsze w moim przedziale cenowym

-JAKOść dzwieku!!!!!!!

-cena ok 150zł

 

 

Uprzejmie proszę op wybranie dla mnie najlepszego sprzetu odpowiadającego moim wymaganiom: Jestem w tych sprawach laikiem. Z góry bardzo dziekuje

:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj czegos z serii ifp iRivera. Sluchalem dzisiaj Ifp'a 799 i normalnie cud miod i orzeszki ^^ smialbym rzec ze jest lepszy od mojego T1o choc roznica jest subtelna;)

 

np ten;)

http://allegro.pl/item144300581_mp3_iriver...m_dyktafon.html

Sam bym sobie takiego srpawil gdyby nie to ze mam juz t10.

 

Sluchawki to albo PX100 albo Koss Porta Pro. Powinno grac miodnie:)

Pozdrawiam serdecznie Jarek T1o;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie stawiam na jakosc dzwieku.

To szukaj iRivera z serii ifp, albo okazji na U10. Za 200zł to już bliżej Sennków PX100, ale nie wiem, czy będą dobre do techno. Może AKG K26P?

 

 

Okazji na u10 nie widzilem cena ok 700zł;/ + sluchawki to wyjzie 850zł - za drogo. AKG K26p nie wiem - grają lepiej od koss pro porta?! [chodzi o techno] A te irivery z serii ifp są okropne:D raczej odpadają no chyba ze jest wyrazna roznica miedzy nimi a T10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności