Skocz do zawartości

TDK EB950


crasch

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy od sprzętu. Jak podpinam do kompa moje Bass Colour, to dźwięk się sypie przez ten jeden dodatkowy pin, natomiast na Clipie czy Video grają normalnie (a pilotów nie obsługują).

 

Tez tak sadze czyli mam calkiem dobre i dopasowaly do sprzetu.

 

TDK graja strasznie jakby stlumione i w strone basu. Srodek jest taki byle jaki, ale bassheadom przypasi. MH1 duzo czystsze gora i srodek zdecydowanie rozroznialne, scena dosc waska, ale daja rade... Urzekl mnie bas, jest go duzo w stosunku do moich senkow, ale ciut nachodzacy na srodek. Nachodzacy w znaczeniu ze zlewa sie z dolem, wiekszosc ludzi lubi takie granie bo w sumie jest jednolite i...

 

Nie powstrzymalem sie w koncu... Zmodowalem Senki dubstep modem,... Dalej graja gora tak sama srodek przyblizyl sie troszke do dolu (dziwnie to teraz uczucie), ale to suche niestety sluchawki jak ich nastepca hd449 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy mógłbym prosić o jakieś sugestie gdzie teraz ich szukać? Na Allegroszu wyświetlają się tylko dwie aukcje: http://allegro.pl/listing/listing.php?order=p&string=TDK+EB950, na Morelach ich niestety nie ma.

 

Czy zakup takich z Allegro jest bezpieczny? Nie chciałbym po prostu wpaść na podróbki, o których wspominano w tym temacie w okolicy 5-6 strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

I jak? Wszystkim pewnie sie wygrzaly. Jakies nowe opinie? Zostawiliście je, zmieniliscie? Ja myslalem szczerze mówiąc nad zmiana na Yamahy eph albo RHA 750, ale w sumie wydalbym koło 500,zł, a jestem zupełnie zadowolony obecnie :) Moze jak bedzie za duzo kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzał ktoś czy ta przejściówka od TDK EB950 działa z Sony MH1 ? Kupiłem na forum tego typu przejściówkę OMTP -> CTIA od Fischer Audio ale nie działa jak trzeba, słuchawki zaczynają grać tylko na 1 kanał.

Dziala :)

 

Ona po prostu zwiera mase z mikrofonem wiec dziala zarowno z omtp i ctia, ale bez mikrofonu i przyciskow multimedialnych.

Edytowane przez pat_net
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj i ja się na nie skusiłem. Pograły sobie przez noc, żeby się rozbujały trochę. Na dołączonych comply - łoją basem trochę zlanym w papkę, na silikonach dużo lepiej, ale dalej coś nie teges. Ale ale, przypomniało mi się, że zostały mi jeszcze comply s400. No ja jestem więcej niż zadowolony. Bas już nie jest taki rozlazły, nie włazi bezczelnie na średnie. Jest go też zdecydowanie mniej. Scena rzeczywiście jak na doki bardzo fajna. Co prawda i shure se215 i fa eterna miałem już dość dawno temu, ale z tego co pamiętam, ani przy jednych ani przy drugich nie miałem takiego efektu wow, jak tu z comply s. Jak na razie pasują mi do wszystkiego... Dubstep, rock, metal, blues. Muszę się z nimi obyć trochę i posłuchać dłużej, bo dziwna sprawa, ale jakoś mi w nich niczego nie brakuje... Fajnie byłoby porównać bezpośrednio do jakichś innych doków z dynamicznym przetwornikiem, bo dawno takich nie miałem. Jeśli przez dłuższy czas nic się nie zmieni, to chyba mam swój budżetowy zestaw idealny ;) . A jeszcze dzisiaj sobie ich posłucham na zmianę z hd2000 recabled i na padach od CAL! bo na razie wydaje mi się, że brzmią dość podobnie, a tego właśnie bym chciał od zestawu nauszne + doki.

 

 

Edit. Dobra, trochę posłuchałem na zmianę z hd2000. Wnioski: TDK są sporo ciemniejsze. W sensie mają nieco bardziej schowaną średnicę i sporo mniej góry. Na piankach s niskiego basu jest podobna ilość, troszkę więcej midbasu - ale niewiele więcej. Dalej mi się bardzo podobają, dalej są moim zdaniem świetne w swojej cenie, ale góry mi w nich jednak brakuje. Szkoda bo ogólne sq w moim odczuciu stoi na na na prawdę niezłym poziomie. Może popróbuję coś z eq, ale nie wróżę jakichś wielkich zmian...

Jeśli dobrze pamiętam, to se215 rzeczywiście grały podobnie - sporo basu, trochę cofnięte średnie i spore braki u góry. Ciekaw jestem jakby wypadły w bezpośrednim porównaniu....

 

A i to zdecydowanie nie jest granie V. Bardziej mi literka L pasuje, bo na piankach t walą basem jak opętane a góry ni ma...

Edytowane przez Piotrus1910
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a w porównaniu do www.vibeaudio.co.uk/earphones/fli-lock/ TDK EB950 również wychodzą na prowadzenie?

 

Zależałoby mi na głębokiej scenie, boję się czy TDK mi to dadzą, czyli czy będzie mi się w nich także przyjemnie słuchało indie rock i lżejszych nut... Co prawda zazwyczaj gra mi cięższy rock, progresywa, heavy metal i o to obawiać się z TDK nie muszę rozumiem ale co z resztą... :)

 

Tak się też zastanawiam również nad tymi Vibe Fli Locks albo Fli Flats Extreme Bass.. Sama nie wiem, sa w promocji i za taką samą kasę co TDK-i mogę je kupić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w porównaniu do www.vibeaudio.co.uk/earphones/fli-lock/ TDK EB950 również wychodzą na prowadzenie?

 

Zależałoby mi na głębokiej scenie, boję się czy TDK mi to dadzą, czyli czy będzie mi się w nich także przyjemnie słuchało indie rock i lżejszych nut... Co prawda zazwyczaj gra mi cięższy rock, progresywa, heavy metal i o to obawiać się z TDK nie muszę rozumiem ale co z resztą... :)

 

Tak się też zastanawiam również nad tymi Vibe Fli Locks albo Fli Flats Extreme Bass.. Sama nie wiem, sa w promocji i za taką samą kasę co TDK-i mogę je kupić.

 

 

Kupuj Tdk a nie jakieś noname.A co to za firma Vibe Fli czy jakoś tak nigdy nie słyszałem może popularna w jakichś kręgach hipsterskich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a w porównaniu do www.vibeaudio.co.uk/earphones/fli-lock/ TDK EB950 również wychodzą na prowadzenie?

 

Zależałoby mi na głębokiej scenie, boję się czy TDK mi to dadzą, czyli czy będzie mi się w nich także przyjemnie słuchało indie rock i lżejszych nut... Co prawda zazwyczaj gra mi cięższy rock, progresywa, heavy metal i o to obawiać się z TDK nie muszę rozumiem ale co z resztą... :)

 

Tak się też zastanawiam również nad tymi Vibe Fli Locks albo Fli Flats Extreme Bass.. Sama nie wiem, sa w promocji i za taką samą kasę co TDK-i mogę je kupić.

 

 

Kupuj Tdk a nie jakieś noname.A co to za firma Vibe Fli czy jakoś tak nigdy nie słyszałem może popularna w jakichś kręgach hipsterskich ;)

 

 

Mój drogi, a jesteś w stanie coś powiedzieć na temat tych doków? ILUV NEON - http://www.iluv.com/product_list.asp?page=2&icd=NEONGLOWS&pcd=I2461 :) Zebrały sporo opinii, pewnie za ich bajer z tymi neonowymi kolorami które rzekomo świecą w ciemności. Pewnie wciąż powiesz - TDK i nie ma się nad czym zastanawiać ? :)

 

Co do ILUV - generalnie warte koło 79 zł a w TK MAX okazyjnie dostanę, za 29 pln. Kuszą. Teraz: Iluv/TDK...

pytanie tylko... jest szansa że będą grały w miarę dobrze, jakościowo jak np. Philips'y SHE3590?

 

Miałeś z nimi do czynienia, spotkałeś się z jakimiś opiniami negatywnymi na ich temat?

Edytowane przez sylvia_doll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a w porównaniu do www.vibeaudio.co.uk/earphones/fli-lock/ TDK EB950 również wychodzą na prowadzenie?

 

Zależałoby mi na głębokiej scenie, boję się czy TDK mi to dadzą, czyli czy będzie mi się w nich także przyjemnie słuchało indie rock i lżejszych nut... Co prawda zazwyczaj gra mi cięższy rock, progresywa, heavy metal i o to obawiać się z TDK nie muszę rozumiem ale co z resztą... :)

 

Tak się też zastanawiam również nad tymi Vibe Fli Locks albo Fli Flats Extreme Bass.. Sama nie wiem, sa w promocji i za taką samą kasę co TDK-i mogę je kupić.

 

 

Kupuj Tdk a nie jakieś noname.A co to za firma Vibe Fli czy jakoś tak nigdy nie słyszałem może popularna w jakichś kręgach hipsterskich ;)

 

 

Mój drogi, a jesteś w stanie coś powiedzieć na temat tych doków? ILUV NEON - http://www.iluv.com/product_list.asp?page=2&icd=NEONGLOWS&pcd=I2461 :) Zebrały sporo opinii, pewnie za ich bajer z tymi neonowymi kolorami które rzekomo świecą w ciemności. Pewnie wciąż powiesz - TDK i nie ma się nad czym zastanawiać ? :)

 

Co do ILUV - generalnie warte koło 79 zł a w TK MAX okazyjnie dostanę, za 29 pln. Kuszą. Teraz: Iluv/TDK...

pytanie tylko... jest szansa że będą grały w miarę dobrze, jakościowo jak np. Philips'y SHE3590?

 

Miałeś z nimi do czynienia, spotkałeś się z jakimiś opiniami negatywnymi na ich temat?

 

Nie słuchałem nigdy tych Iluv pewnie nic ciekawego poza dobrym wyglądem.Jeśli zależy Ci żeby słuchawki dobrze wyglądały to bierz.Co do opinii to lepiej się sugerować od tych co trochę się znają na odsłuchach a nie że wspaniały design.Może coś takiego: wyglądają ładnie i grają o.k ,wiem bo też miałem i oddałem kobiecie, Panasonic shj 355 czerwone,zielone,niebieskie.Były na Allegro za 30zł używane.

Edytowane przez progmarky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności