Skocz do zawartości

H300 1.31k - Nowy Firmware


Rekomendowane odpowiedzi

No troszkę, muszę przyznać że jestem zaskoczony :) Wreszcie coś się ruszyło. Z tego co czytam widzę że w nowym firmware pojawiły się wyczekiwane playlisty i jedna :) gra. Jeszcze nie instalowałem , bo nie wiem czy nic się nie będzie gryzło z rockboxem. Na Misticriver też, jak narazie nikt nie napisał o tym. Tak więc, czekam na wasze wypowiedzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgralem. przed upgradem warto zobaczyc gdzie sie zmienia jezyk, bo ja totalnie nie pamietalem i musialem na slepo szukac. no ale da sie bez problemu.

gra slabiutka, a list jeszcze nie wyprobowywalem.

filmy sa w menu i odtwarza bez problemu

czekam na fwpatcher, ktory by dal rady. jak nie pojawi sie jakos niebawem [a powinien wlasciwie] to znajde moze gdzies jescze na dysku 1.29 czy cos kolo tego i bede musial wracac. jak na razie posmigam troche na oryginalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka styklo by wykroic jakis dysk 60 GB i zrobic z mojego H320 -> H360 bo juz rady nie daje :/ Jeszcze odlozylem upgrejd mojego T10 do wersji 2 GB i bede musial sie cala zime meczyc z 512 MB :/

 

BTW podobno fw 1.31k poprawia jakies bugi poza tym ze dodal nam sapera i playlisty dynamiczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka styklo by wykroic jakis dysk 60 GB i zrobic z mojego H320 -> H360 bo juz rady nie daje
na allegro widzialem niedawno dyski 60gb toshiby po 400zl. ja bym tam nie upychal wiekszego dysku do h320

 

BTW podobno fw 1.31k poprawia jakies bugi poza tym ze dodal nam sapera i playlisty dynamiczne
nie tylko podobno, ale nawet o tym psiza, ze cos ponaprawiali. moze w koncu bedzie w browserze widzial mojego ifp799. musialbym jednak go zmienic na ums i dopiero wtedy sprawdzic, bo jak na razie mam imm

 

Ponoć "upgrade file " do H300 1.31k to bynajmniej nie " hex file " ? :blink:
sciagsz spakowany plik "H300kor-v131.zip" wypakowujesz i masz "iRiverFirmwareVer1_31Korea.exe", ktory po uruchomieniu daje wybor "iRiver Firmware Update" albo "Exit" i jak dasz update to po chwili wyskakuje "Firmware Upgrade file Success!!!" i masz plik "H300.hex"

 

Nie wiadomo czy w ogóle da się używać H 3xx " 1.31k "dwusystemowo " ? :huh:
teraz sie nie da, ale niebawem pewnie sie bedzie dalo. ja knie, to mozna wrocic do poprzednich i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem nowy firmware w sumie bez żadnych problemów (zapomniałem tylko że przy zmianie oprogramowania resetują się wszystkie ustawienia :/ ). Gra to nieśmiertelny saper. Filmy są odtwarzane bez problemu. To teraz przejdźmy do rzeczy najważniejszej - Quick Listy.

Jak wejdziemy do wyboru playlisty (playererk nie odtwarzający muzyki, naciśniecie przycisku A-B ) na samej górze listy playlist pojawiła sie pozycja Quick List. Jak na nią klikniemy (obojętnie, klawisz Navi, Play czy >>) wejdziemy do przeglądania utworów znajdujących sie w Quick Liscie. Na początku lista jest oczywiście pusta. Czas to zmienić. Wychodzimy z wyboru playlist i wchodzimy do browsowania muzyki (klawisz navi). Utwory dodajemy najeżdzając na nie i przytrzymując klawisz A-B. Wyskoczy okienko zapytania "Add to Q-List". Zeby potwierdzić wybór naciskamy Navi, żeby nie dodawać Stop. Po dodaniu interesujących nas utworów wychodzimy z browsowania utworów do głównego ekranu i wchodzimy do wyboru playlist. Teraz wchodzimy do Quick listy. Widnieje w niej wykaz dodanych przez nas utworów w kolejności dodawania. Żeby zacząć odtwarzanie wystarczy nacisnąć Play, Navi albo >> . Jeżeli chcemy usunąć któryś utwór z QListy najężdżamy na niego i naciskamy klawisz A-B i potem Navi. Jeżeli chcemy wyczyścić całą QListę to wystarczy w wyborze playlist (ale nie w QLiście) nacisnąć A-B i potem Navi.

 

Heh, wyszedł z tego mini-poradnik ;P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom wlasnie znalazlem to:

http://allegro.pl/item147188827_hdd_toshib...notebooka_.html

 

I powaznie sie zastanawiam nad zmiana H320 -> H360. Jedna gumke juz usunalem jak wymienialem baterie wiec miejsca troche jest jeszcze usune wkladke w obudowie co powinno dac 1 mm i mysle ze dalo by rade zamknac H320 z dyskiem 60 GB - to by bylo cos!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom wlasnie znalazlem to:

http://allegro.pl/item147188827_hdd_toshib...notebooka_.html

 

I powaznie sie zastanawiam nad zmiana H320 -> H360. Jedna gumke juz usunalem jak wymienialem baterie wiec miejsca troche jest jeszcze usune wkladke w obudowie co powinno dac 1 mm i mysle ze dalo by rade zamknac H320 z dyskiem 60 GB - to by bylo cos!

 

 

Próbuj, próbuj :) Ja właśnie waham się miedzy H320 a iPoo ze wskazaniem na H320 i jeśli się zdecyduję to pewnie w niedługim czasie też będę wymieniał dysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie podkrecilem na te 60gb, ale pozniej stwierdzilem ,ze mi wystarczy spokojnie 40gb i zal mi pieniedzy na kombinowanie.

na dodatek zastanawialbym sie nad sciskaniem tego wszystkiego w obudowie h320. specjalnie wymienilem h320 na h340 [znaczy wczesniej jeszcze na h140] zeby miec pole do popisu jak kiedys sie zdecyduje na te wieksze dyski.

no ale atakuj jak chcesz i daj pozniej znac jak poszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

brawo. ten watek nie jest dlugi i starczylo popatrzec wstecz i zauwazyc, ze ktos juz o to samo pytal i dalem mu odpowiedz.

zobacz se tu http://forum.mp3store.pl/index.php?s=&...st&p=121855

 

to denerwujace, ze nie chce ci sie kiwnac palcem. dupe tez ci trzeba podcierac, bo samemu ci sie nie chce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności