Skocz do zawartości

Iaudio W Saturnie


vader

Rekomendowane odpowiedzi

OStatnio przechodziłem sobie obok działu MP3 w Saturnie i mało co nie *******nąłem na plecy. A dlaczego? Odpowiedź jest prosta.....zobaczyłem Cowona A2. Podszedłem bliżej i zobaczyłem 5, 6, G3. No myślałem że naprawdę zawału dostanę. Jeszcze parę tygodni wcześniej pytąłem obsługę kiedy Cowon będzie to nie wiedzieli o co mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jest, dziś bawiłem się tam U3, A2, X5 - BTW X5 to najpaskudniejszy odtwarzacz jaki widziałem O_o duży, bardzo brzydki, za nieczytelny i rozpikselowany ekranik powinni kogoś wylać... a joy jest tak delikatny, jakby miał się rozpaść po kilku chwilach (o jego precyzji nic nie powiem bo nie warto)... tak ogólnie to odniosłem wrażenie, że U3 to X5 w miniaturze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jest, dziś bawiłem się tam U3, A2, X5 - BTW X5 to najpaskudniejszy odtwarzacz jaki widziałem O_o duży, bardzo brzydki, za nieczytelny i rozpikselowany ekranik powinni kogoś wylać... a joy jest tak delikatny, jakby miał się rozpaść po kilku chwilach (o jego precyzji nic nie powiem bo nie warto)... tak ogólnie to odniosłem wrażenie, że U3 to X5 w miniaturze...

 

 

Jasna sprawa, w końcu reszta dyskowych playerów pokroju H1xx/H3xx, Karmy itp. jest tak mała, że przy X5 ledwo je widać :D Co do wyglądu - kwestia gustu - moim zdaniem X5 wygląda bardzo dobrze i solidnie. Wyświetlacz - wcale nie jest zły, a poza tym jest to odtwarzacz głównie muzyczny. Joy - faktycznie wydaje się delikatny, ale nie rozpada się po chwili, ani nawet po paru miesiącach.

X5 rzeczywiście nie jest wolny od wad, ale mają one raczej niewiele wspólnego z tym co napisałeś (chyba, że to był żart, którego niestety nie zauważyłem ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu reszta dyskowych playerów pokroju H1xx/H3xx, Karmy itp. jest tak mała, że przy X5 ledwo je widać

 

nie o to chodzi, X5 został zaprojektowany jako odtwarzacz "mały" (mikroskopijny joy i ogromny, ale rozpikselowany wyświetlacz)... tylko że tej "małości" nie widać... nie czuć...

 

H100 to oczywiście cegła, tak samo jak H300, ale przynajmniej wiesz że jest dobry powód, żeby to przy sobie nosić ;]

 

moim zdaniem X5 wygląda bardzo dobrze i solidnie

 

moim nie... a o joy'u X5 jestem w stanie powiedzieć wiele żeczy, ale w żadnym wypadku że jest solidny... joy starej karmy przy nowym X5 zachowuje się bez porównania lepiej, w każdym razie nie myli nigdy "w górę" i "wciśnij" O_o

 

chyba, że to był żart

 

nie, niestety nie jest to żart... nie miałem okazji go posłuchać (wątpię żeby mnie zachwycił, ale pozostawiam taką możliwość... powiedzmy że) ale z wyglądu i samego użytkowania jest jaki jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu reszta dyskowych playerów pokroju H1xx/H3xx, Karmy itp. jest tak mała, że przy X5 ledwo je widać

 

nie o to chodzi, X5 został zaprojektowany jako odtwarzacz "mały" (mikroskopijny joy i ogromny, ale rozpikselowany wyświetlacz)... tylko że tej "małości" nie widać... nie czuć...

 

H100 to oczywiście cegła, tak samo jak H300, ale przynajmniej wiesz że jest dobry powód, żeby to przy sobie nosić ;]

 

moim zdaniem X5 wygląda bardzo dobrze i solidnie

 

moim nie... a o joy'u X5 jestem w stanie powiedzieć wiele żeczy, ale w żadnym wypadku że jest solidny... joy starej karmy przy nowym X5 zachowuje się bez porównania lepiej, w każdym razie nie myli nigdy "w górę" i "wciśnij" O_o

 

 

Może joy nie wygląda solidnie, ale ja przez 14 miesięcy użytkowania nie miałem z nim nawet najmniejszego problemu :)

 

Mój joy nigdy nie pomylił "wcisnij" i "w górę" - musiałeś krzywo wciskać :P

 

Solidność to ostatnia rzecz którą bym X5 zarzucił - nie znam odtwarzacza który byłby lepiej zbudowany (materiałowo i jakościowo) z zewnątrz

 

BTW Nie widzę żadnej cechy w U3 która by przypominała X5... (oprócz koloru of kors...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tnij cytaty jak odpowiadasz (możesz robić "[...]") ;p

 

Nie widzę żadnej cechy w U3 która by przypominała X5...

 

może nie widziałeś działajacego U3... ekran "teraz odtwarzane", menu, obsługa... żywcem wzięta z X5... nawet rozdzielczość ekranika jest ta sama... O_o

 

Menu ma praktycznie identyczne - to wiem. Myślałem, że chodziło ci o wygląd zew. - dlatego się zdziwiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rożnych wad X5 zgodze się co do pixelowy w menu. Ale z jogiem niewiele reklamacji bylo i naczjęsciej jak ktoś zdrowo przegioł (więc nie wina produktu).

 

Wyglad - sprawa gustu.

 

Fakty jednak sa proste - Jest cały czas numer jeden w niemczech, we francji, w Polsce, w wieeelu krajach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności