Skocz do zawartości

Maly dylemat, zielony.


bols244

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakiś czas temu kupilem swoje pierwsze nauszne sluchawki, mianowicie superlux hd681 te czerwone. Wcześniej sluchalem jedynie dokanalowe, jak wiecie dokanalowe podaja prosto do kanalu mocny, twardy uderzeniowy bass, taki wlasnie jaki lubię, wcześniej sluchalem na zaintegrowanej z lapka/telefonu, dokanalowe nie potrzebuja dużo aby je dobrze napędzić. Wracajac do nausznych, dźwięk jest naprawdę w 681hd dobry nie będę sie nad nim rozpisywal teraz, jedynie poruszę kwestie bassu ponieważ nie jest zly aczkolwiek brakowalo mi tej potęgi uderzenia, wiec wygrzalem je dobrze i pierwsze podlaczylem do w iezy technicsa laptop integra-wieza-sluchawy i jedynie co sie,zmienilo to sluchawy wiecej charczaly, pojechalem do kuzyna ma on amplifier AM-U33 i cholera to covdoswiadcYlem w sluchawkach za 90zl to jakas masakra, sluchawki praly przy każdej muzyce jak oszalale o malo co mi z glowy nie spadly od drżenia na glowie, bas tak prał i uderzal ze na calym Ciele czułem jak mi sie Jerzy skura na ciele. Od tej chwili zaczął sie mój dylemat ponieważ mialem zamiar kupić superluxy 681 w versi evo mk2 które posiadają wiecej basu, lecz teraz myślę czy nie lepiej kupić jakiś wzmachol lub kartę dzwiekowa za to... Posiadam 250zl i proszę o rade co zrobić, mogę oczywiscie kupić te evo mk2 i zacząć zbierać na jakiś wzmachol czy kartę dzwiekowa jak radzicie? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktora opcje proponujecie? Tak jak pisalem lubię bas:) choć rapu czy klasycznej również poslucham

Nic wiecej nie zaproponujecie? Ten e07k wystarczy dla evo mk2? Wypędzi z niego potencjal basu?

Edytowane przez bols244
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauwazylem braku glebi basu przy e07k. Tym bardziej nie wydaje mi sie, ze bas z fiio jest plaski. Fiio e07k to ciekawie grajacy DAC , jedynie scene moglby miec nieco szersza. Poza tym jak mialem jeszcze wspomniane evo mk2 to bardzo ladnie te sluchawki z tym DAC sie zgrywaly.

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaski bas? bas to w sumie główny czynnik ponioeważ na integrze wogóle nie uderza :/

narazie na uszach mam czerwone/zwykle 681HD

10-tego kupuje EVO MKII

Następnie po wygrzaniu jakiś sprzecik pod to

Edytowane przez bols244
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności