Skocz do zawartości

Sansa Clip + - zwiecha przy uruchamianiu.


SvartRavn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem z moim odtwarzaczem. Po ostatnim ładowaniu/dodawaniu muzyki, po odłączeniu odtwarzacza od kompa, zauważyłem, że na wyświetlaczu nałożyło się jakby kilka funkcji. Jednocześnie główne menu, menu kontekstowe i aktualnie odtwarzany utwór. Zresetowałem cały odtwarzacz (już wcześniej sansa miała zwiechę ale inną) i tym razem uruchomienie przebiega w sposób bardzo dziwny. Pojawia się napis "Sansa" i logo (bardzo szybko) po czym po chwili pojawia się jeszcze raz to samo i tym razem na logo zacina się totalnie (pomaga tylko przytrzymanie włącznika przez kilkanaście-kilkadziesiąt sekund, tylko po to, by cały odtwarzacz wyłączyć).

Nie zmianiałem nic odnośnie oprogramowania od nowości (nie aktualizowałem, nie instalowałem rockbox'a). W tym momencie podłączenie do kompa skutkuje tym samym, podwójnym, wyświetleniem nazwy i loga, a po tym kaput.

Mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie podpowiedzieć mi coś sensownego (odesłanie do serwisu uważam za ostateczność).

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw spróbuj wgrać najnowszy soft ze strony Sandiska i niech się zaktualizuje. Jak to nie działa to wgraj rockboxa. Soft Sansy czasem lubi takie randomowe kwiatki robić, ilu właścicieli, tyle problemów :)

Zasadnicze pytanie brzmi, jak? SansaUpdater nie wykrywa podłączonego urządzenia, tak samo jak i sam komputer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem i nie udało mi się go rozwiązać. Załatwiłem sprawę kupując nową Sansę :/

Toś mnie teraz pocieszył... Wolałbym uniknąć zakupu kolejnego odtwarzacza, tym bardziej, że tego kupiłem jakieś półtora miesiąca temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj to wgrać, u mnie nie wykryje do puki tego nie wgram.

http://chomikuj.pl/jd1210/R*c3*b3*c5*bcne/Sansa

Edytowane przez jd1210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj to wgrać, u mnie nie wykryje do puki tego nie wgram.

http://chomikuj.pl/jd1210/R*c3*b3*c5*bcne/Sansa

Zawsze jakiś cień nadziei :D Nie wiem tylko za bardzo, co mam z tym zrobić :P

 

Jeśli miałem to poprostu ściągnąć i po tym podłączyć Sansę, to niestety u mnie to nie zadziałało. Problem leży w samym urządzeniu, nie w sterownikach, które są na kompie.

 

Sansa uruchamia się zawsze w ten sam sposób, nie ważne czy podłączona do kompa, czy nie. Zawsze podwójne nazwa i logo, gdzie na drugim wyświetleniu logo całość łapie totalną zwiechę.

Edytowane przez SvartRavn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności