Skocz do zawartości

mp3 do audeo phonak


Rekomendowane odpowiedzi

Można też ściągnąć z mp4nation. Część forumowiczów właśnie tam nabywała DX50. Tylko zawsze istnieje ryzyko zainteresowania się grajkiem przez celników i wtedy cena wyjdzie niewiele niżej niż w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Za duży wybór jest i nie umiem się na nic zdecydować... Dźwięk audeo phonak na sony xperia j nawet mi się podoba, ale jest cichy no i mam porównanie z fuze+ tylko :D Sprawdzę jeszcze na galaxy s iii. A może zmienię telefon. Myślicie, że to ma większy sens?

 

Powiedzcie jeszcze, jak zagrają phonaki z ipod video 5.5g? W porównaniu do dx50 i do ipod classic 7/8g.

Edytowane przez axfjmk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że pędzenie Audeo z innego smartfona mija się z celem przy Twoim budżecie. W takim pułapie możesz celować w zestaw iMod+amp, wziąć DX50 z mp4nation / szukać używki... Masz wiele lepszych opcji niż zmiana telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

video ma lepszą górę,

7g jest cieplejszy mniej góry, więcej dołu ale to zaledwie kilka do 3-4dB

dx nie był dla MNIE wart dopłacenia 100% a co dopiero 200% dla samych audeo, a tak samo swoje problemy

 

telefon to ostateczność ale do cieszenia się muzyką jednak można więcej dac phonakom a one się odwdzięczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie jeszcze, jak zagrają phonaki z ipod video 5.5g?

Bardzo chłodnym dźwiękiem. Basu malutko, wszystko ostre i analityczne - funu tyle co w niemieckiej armii na defiladzie. Osobiście lubiłem je czasami tak parować, ale to potrzeba odpowiedniej muzyki i nastroju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko! Czyli dx50 odpada. Bo faktycznie kosztuje ponad 4 razy więcej niż słuchawki :D Już chyba byłoby lepiej zwrócić phonaki i kupić droższe słuchawki oraz tańszy player...

 

Ipod classi jest niewiele tańszy - 1 000zł co najmniej.

 

Co robić? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znależć grajka który da ci frajde i nie przejmować się ceną zbytnio, twoja kasa twoj problem

korelacja cenowa słuchawek do grajka az tak nie jest istotna, ale się uczepiłeś tego "nowego" stanu

 

audeo to tanie sensowne armatury jak juz masz to zapoznaj się z nimi czy ci to podchodzi jesli nie to dynamiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audo mi się podobają, ale nie wiem, czy nie ma czegoś lepszego :D

 

W sumie nowe nie musi być...

 

Kasą przejmować się muszę, bo muzyka to nie jedyna moja pasja ;]

 

Zawsze mogę zwrócić phonaki (tzn do 2 tyg), kupić inne słuchawki za 1 200zł, a player za 300zł, jeśli taki zestaw zagra lepiej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opierając się tylko na opisach, podejrzewam że Sony E585 by mógł się bardzo ładnie sparować z Audeo, ale nie wiem czy ktoś z forum faktycznie tak je parował by potwierdzić lub zaprzeczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.mp3store.pl/topic/115012-jzs-odtwarzacz-ibasso-dx50/

 

dobra cena ale JA i tym bym nie kupił, ale spróbuj

 

Cena była genialna, najniższa chyba jaką widziałem, aż podejrzane że tak przechodzi z rączek do rączek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności