Skocz do zawartości

Wzmacniacz pod akg q701


bartello98

Rekomendowane odpowiedzi

 

Szukam wzmacniacza który będzie w stanie napędzić moje q701 oraz przy okazji senki hd600.

Obecnie posiadam o2 .

Zastanawiam się czy dobrym pomysłem będzie lovely cube.

A i jeszcze jeno:

Moje źródło imod 5g

Edytowane przez bartello98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Moje Q701 napędza para iMod 5g i wzmacniacz iBasso D10. Taki zestaw mobilno-stacjonarny. Oczywiście robi to także AK120 ale to w porównaniu z"kanapką" droga zabawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klon to jest bardzo dobry wybór i jest w zupełności wystarczający aby dobrze wysterować zarówno Q701 jak i HD600. Bierz od Fatso, ma dobre wypełnienie dźwięku więc z Q701 zagra Ci to bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszym źródło-wzmacniaczem pod te słuchawki są NuForce Icon HD/HDP, zwłaszcza gdy ktoś nie bawi się w odblokowywanie bassportów, a chce wyciągnąć pełnię brzmienia z tego modelu za rozsądne pieniądze nie lecąc jeszcze w lampki itp.

Używkę HD ktoś pchał niedawno na Allegro za 1k z wysyłką i kupiłbym... gdybym nie posiadał już HDP ;).

 

FCL + kabel OCC do akg, Evil coś wspominał że na tym kabelku uspokoiło sie co trzeba.

 

Yup, właśnie powoli skrobię jego recenzję, zachowuje charakter stockowego, nic nie przeostrza, a przynajmniej nie tak jak Kanar. Także jest bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HDP leży na Allegro za prawie 1600 zł. Więc jak stacjonarnie to klon Fatso a jak mobilnie to iBasso albo inny fajny amp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

podobo ten dubel to kupa mułu i ogólnie nic ciekawego ale nie wiem nie słuchałem

 

Kurcze, a troche sie napalilem na niego ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywam Q701 z Pro-Jectem Head Boxem DS (1550PLN). http://www.box-designs.com/main.php?prod=headboxds&cat=dsline&lang=en

http://www.enjoythemusic.com/magazine/equipment/0214/pro_ject_head_box_ds.htm

http://www.analogueseduction.net/user/pdfreviews/Project%20Head%20Box%20DS%20-%20Choice%20Oct-13.PDF

Head Box DS nie bez przyczyny dostaje bardzo wysokie oceny (m.in. w HI-FI Choice i HI-FI World) w swoim przedziale cenowym. Dokładna recenzja jest na enjoythemusic, Sprzęt brzmi neutralnie, więc jeśli komuś odpowiada charakter Q701, to Head Box jest doskonałym wyborem. Z dobrze zrealizowanymi nagraniami jakść tego zestawu potrafi być wręcz oszałamiająca, a nie zapominajmy, że mówimy o sprzęcie budżetowym. Trzeba wiedzieć, że Head Box prosto z pudełka potrafi brzmieć źle(cicho, płasko, bezbarwnie). U mnie wymagał kilkugodzinnego "wygrzania" po którym zmiana jest powalająca. O potrzebie "wygrzania" pisze też recenzent enjoythemusic. Head Box DS świetnie się też sprawdza jako zewnętrzny DAC. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności