Skocz do zawartości

Przesiadka z Cowona i9


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Przyszedł czas na pozbycie się wysłużonego Cowona i9. Poszukuję odtwarzacza:

 

-muzyka elektroniczna/rap, jestem fanem dobrego basu

-słuchawki Soundmagic E10 (narazie nie planuję zmeniać, bo niedawno kupiłem i jestem b.zadowolony)

-pojemność obojętna, natomiast MUSI posiadać slot na SD (do 32/64 GB)

-gabaryty raczej w stylu Cowona i9, nie lubie jak odtwarzacz przypomina Discmana :D - tutaj zaznaczam, jest to kwestia drugorzędna, wielkość odtwarzacza w granicach rozsądku jest dla mnie od przyjęcia

-plejer ma służyć tylko i wyłącznie do odtwarzania muzyki, nie potrzebuję żadnych bajerów, gier, wifi, androidów, odtwarzania filmów - od tego mam smartfona

-bateria niech trzyma długo :D

-jeśli chodzi o brzmienie to Cowon w 100% mnie zadowala, stąd nowy ma grać tak samo dobrze bądź lepiej.

-kwestia cenowa jeszcze pozostała, chciałbym zmieścić się w 1000 zł, lecz wolałbym taniej wiadomo.

 

Generalnie zmiana jest podyktowana głównie ograniczoną pojemnością 4 GB, gdyby nie brak slota na kartę, Cowon służyłby mi aż do śmierci (jego bądź mojej :D)

 

Myślałem na Fiio x3, czekam natomiast na Wasze sugestie, z góry dzięki.

 

Edytowane przez etan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie też polecam DX'a. Co do baterii to ja przesiadlem się z taczki 4g, która ma bardzo fajny aku (jeśli się jej używa tylko do muzyki) i po zmianie na iBasso nie odczułem drastycznie spadku żywotności na jednym ładowaniu ;)

 

Wysłane z mojego XT910

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że te wszystkie grajki (w tym fiio x3) są strasznie nieporęczne i wielkie, przede wszystkim na maxa grube w porównaniu z i9... wiem, że to już moje marudzenie, ale wypychanie kieszeni plejerem gabarytów 4,5" smartfona trochę mija się z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak przeszkadza Ci to wypychanie kieszeni to przychodzi mi do głowy tylko Taczka 4G. Spełnia wszystkie twoje kryteria: ma sporą pojemność (możesz kupić 32GB albo 64GB), całkiem długo pracuje na jednym ładowaniu (ja ładuję raz w tygodniu), nie rozpycha kieszeni no i gra całkiem fajnie. Ale mimo wszystko na twoim miejscu z takim funduszem szarpnął bym się na DX'a i pogodził się z tym wypychaniem kieszeni ;p

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem prawie zdecydowany na nove, ale nie chcialem sluchac jej z IEMami tylko nausznymi. Wszyscy mowili, ze nie napedze sluchawek pokroju UR40 badz Superluxow, wiec nadal mam dylemat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności