Skocz do zawartości

Głośniki pod laptop do 600 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Te esi nEar08(Są niedostępne zresztą) zagrają lepiej niż m-audio ? Jak sie mają do tych

: http://www.thomann.de/pl/esi_near08_experience_einzelstueck.htm

 

Jeśli miałbym wziąć http://www.thomann.de/pl/prodipe_pro_6_aktiv_studio_monitor.htm to nie lepiej już : http://www.thomann.de/pl/esi_aktiv_08.htm ? Cenowo podobnie.

Edytowane przez Matckhew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dostępne na tel/e-mail, więc pisz do nich. Na bank zagrają lepiej od M-Audio. To tak jakbyś spytał czy jakieś słuchawki np. AKG grają lepiej od Skullcandy :P Thomann ma obsługę polskojęzyczną i powyżej 200 EUR wysyłka jest darmowa :) i z dwójki Prodipe vs. ESI ciężko powiedzieć, bo słucham mniejszych monitorów (mniejszy metraż). Poczytaj na forach spokojnie, wszakże to nie taka mała kasa do wydania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESI nEar08 eXperience

ESI aktiv 08

m-audio bx8 d2

 

Czyli wybór zostaje pomiędzy tymi...

 

Piszesz że m-audio są do du**, a jednak jest sporo pochlebnych opini o tym modelu. O nEar08 też są pochlebne opinie, choć gorsze z wyglądu, aktiv 8, najdroższe, i mało o nich można przeczytać...hmmm

 

 

 

I przy okazji, jak je najlepiej podłączyć potem ? połączyć oba xlr'em i jeden rca-trs ( bx8 i nEar08)

Czy lepiej jak w przypadku aktiva gdzie nie ma innej opcji. Zrobić kabel 2 x rca na 2 x xlr ?

Edytowane przez Matckhew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M-Audio są do dupy w mojej opinii (i kolegów po fachu). To że polecają je osoby, które kupiły pierwsze czy drugie monitorki w życiu o niczym nie świadczy. Zobacz ile osób poleca i chwali Beats by Dr. Dre - nawet niektóre "fachowe źródła" :lol:

Wiesz, że najlepiej skoczyć do muzycznego i poprosić o odsłuch? Bo to, że dla mnie czy innych szukających równego grania M-Audio będą do dupy, nie znaczy, że dla Ciebie takie podbite tu i ówdzie produkty nie będą dobre. Ba, może okazać się, że przez to, iż są "mało monitorowe" będą właśnie przyjemniejsze w odbiorze dla Ciebie.

Tak z czystym sumieniem to mogę polecić Ci Alesis M1 Active MK2. Podpinasz to albo XLR->jack i stamtąd przelotką 2x Jack mono -> 1x mini-jack stereo albo robisz kabel zależnie od potrzeb i złącz na karcie. Ja mam wpięte na XLR -> Jack, ale to dlatego, że mam gniazda 6,3mm w interfejsie.

EDIT:

Ale najpewniej zrobiłbyś kupując Mackie z linku od PENDRAGONa :)
Zawsze możesz potargować się ze Sprzedającym.

Edytowane przez nismovsky
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie problem w tym, że nigdzie w okolicy nie mam możliwości odsłuchu tych modeli :(

 

Jak pisałem, ma to być do słuchania muzyki, więc trochę zakłóceń i podbić chyba jest nawet wskazane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To weź nawet zapytaj w najbliższych muzycznych w dużym mieście o dostępność tych modeli, kup bilet na PKP i zrób sobie wycieczkę, bo w końcu to Tobie mają odpowiadać :)
Mackie są właśnie całkiem przyjemne, ale nie chcesz używek (chociaż akurat monitory ciężko zepsuć).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności