Skocz do zawartości

there was a problem with your request - rejestracja kindle'a


micbud

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

próbowałem zarejestrować kindle'a i wciąż otrzymuję ten komunikat na ekranie rejestracji, na którym podaję imię, e-mail, hasło i kod captcha. Pomoże ktoś? A może tak w ogóle olać rejestrację, bo to mi do niczego nie będzie potrzebne (z amazonu ebooków i tak nie będę pobierał)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Kindle ma już ponad 2 lata. Rejestrowałem bo:

1. wysyłam sobie z Calibre wiadomości z czasopism i gazet bezpośrednio na czytnik

2. korzystam z Instapaper do czytania dłuższych stron www (super sprawa)

3. czytam na czytniku, ale czasem też na telefonie lub tablecie, więc synchronizuje mi książki między urządzeniami, coby nie bawić się w szukanie gdzie to ja skończyłem

 

IMHO - warto mieć te ficzery.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi!!! Co prawda:

1. gazet nie czytam

2. dłuższe strony www czytam w pracy (gdzie czytnika nie mogę używać), w domu szkoda mi na to czasu

3. książki, które mogę synchronizować czytam tylko na czytniku,

 

Ale może jednak bym zarejestrował ze względu na wątpliwości co do gwarancji. Powiedz mi tylko, czy trzeba przy rejestracji podawać nr karty kredytowej?


lajknąłbym, ale jutro, bo dziś już nie mogę:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a, to gites. Tylko jak obejść ten błąd, który mi wywala? W necie nic na ten temat nie ma. A zarejestrować mogę tylko przez czytnik, z tego co czytałem. Przez kompa się już nie da. Przy rejestracji w tych polach na adres e-mail trzeba podać jakiś swój prywatny e-mail, zgadza się? A może jakieś wymagania co do hasła, może hasło za słabe podaję? Heeeelp, lajkował będę jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to po co? a kupować książki i w ogóle? Przecież patrz że logicznym jest- żeby kupić Kindla trzeba kupić przez AMAZON. (to że są w tesco itp itd, to jest tylko kwestia dystrybucji i ściągania na własne rękę. ).

 

Dwa daje Ci to funkcje które wymienił wyżej kolega.

Edytowane przez Azahiel
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, założyłem konto na amazon.co.uk, potem podałem swój mail i hasło na czytniku i poszło, że complete. Dzięki za wskazówki!


a jeszcze Szanownych zapytam: gdy dłużej nie korzystacie z czytnika, np. 1-2 dni, to wyłączacie go przez dłuższe przytrzymanie wyłącznika, czy tylko wygaszacie przez krótsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jak Ci się może wcisnąć sam przycisk? W telefonie też trzymasz przecież w kieszeni gdzie Ci bardziej się coś "wciska" i jakoś nie ma problemu. jak dasz wygaszacz, to w czym problem?

Edytowane przez Azahiel
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesciowo miales racje, ale na czytniku jest druga opcja: "zarejestruj, jesli nie masz konta na amazonie", wiec to tez powinno dzialac, tylko pewnie trzeba znalezc sposob.

Wie ktos z was jeszcze ocb z ta opcja odswiezania strony przy kazdej zmianie strony? Co to znaczy w praktyce, bo jakos roznicy nie zauwazylem bez odswiezania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest różnica przypatrz się dokładnie- ghosting jest wtedy- bez odświeżania zostają malutkie ślady po poprzedniej stronie i to się nakłada...

 

Micbud zapraszam Cię na świat czytników i google by poczytać- co to jest e-ink, jak to działa itp...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze Szanownych zapytam: gdy dłużej nie korzystacie z czytnika, np. 1-2 dni, to wyłączacie go przez dłuższe przytrzymanie wyłącznika, czy tylko wygaszacie przez krótsze?

 

nie wyłączaj czytnika, nie ma sensu, po tym ile czasu i wysiłku ichniejsi inżynierowie wpakowali w "oszczędny tryb czuwania"

 

wyłączanie (zamiast usypiania) to mit sprzed dekady (gdzie uśpienie nie było uśpieniem tylko wyłączeniem wyświetlacza), o ile urządzenie ma prawdziwy tryb uśpienia - kindle ma

Wie ktos z was jeszcze ocb z ta opcja odswiezania strony przy kazdej zmianie strony? Co to znaczy w praktyce, bo jakos roznicy nie zauwazylem bez odswiezania?

 

epapier ma taką cechę, że przy zmianie treści strony bez pełnego odświeżenia zaostaje "powidok"

 

w zależności od jakości wzroku i oczekiwań może ale nie musi to przeszkadzać

 

osobiście większym problemem dla mnie jest ten powidok (ghosting) niż miganie całego wyświetlacza przy każdej zmianie strony, ale po to jest w ustawieniach taka opcja, żeby był wybór ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem ślepy, bo nie widzę żadnego powidoku przy zmianie tej opcji. Widzę natomiast, że bez włączonego odświeżania ekran miga na czarno przy zmianie strony, więc faktycznie może to być niewygodne dla wzroku. Po włączeniu opcji odświeżenia strony elegancko przechodzą z białej na białą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności