Skocz do zawartości
  • 0

Doki 50zl Awei es600i vs Philips 3590 vs bideuno g380


Cr0P

Pytanie

Witam szukam słuchawek dokanałowych z dobrym bassem który nie zalewa innych pasm.Ważna jest dla mnie wytrzymałość i design oraz PROSTY WTYK.Słucham:hip-hop ,rap,pop .Najbardziej podobają mi się awei lecz słyszałem ze slaba u nich z wytrzymałością?!Mile widziany pilot ,sprzęt: Lumia 710

Edytowane przez Cr0P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Bidetów nie kupisz ot tak - to jest klasyczny import z Chin - czasem i dwa miechy mozesz na nie czekać. aweiki, mimo, że też robione przez małe chińskie raczki, są generalnie łatwo dostepne...zaś Filipsy to już prawie że w kiosku RUCH-u kupisz. Trwałośc będzie we wszystkich trzech na podobnym raczej kiepskim poziomie (sam mam filipsy i już teraz widzę, ze za długo to one raczej nie pociągną - newralgiczny punkt przy jacku). filipy mają pilota w wersji 3595. Trwałośc to raczej coś z Soundmagica (tez mam i widac od razu, że pod tym wzgledem deklasuja filipsy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

MJ800 wcale nie wyglądały pancernie. I miałem w rękach jedne jak i drugie - porównanie mam bardzo dobre. G380 to można do chłosty używać, tak mają uzbrojony kabel i solidną obudowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

jesli jest tak jak piszesz Inszy, to może faktycznie warto się nad nimi pochylić. druga kwestia, czy będą prawidłowo współpracowały z wave'em (wersje z pilotem), czy też bedzie trza stosować przejściówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

jesli jest tak jak piszesz Inszy, to może faktycznie warto się nad nimi pochylić. druga kwestia, czy będą prawidłowo współpracowały z wave'em (wersje z pilotem), czy też bedzie trza stosować przejściówki

przy wawe nie będa grały trzeba mieć przejściówkę bo też miałem wawe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Podepnę się pod wątek co by bytów niepotrzebnie nie mnożyć...

 

Również poszukuję doków do 50zł i zależy mi na jak największej trwałości - i tu Awei, z tego co zdążyłem podpytać odpada. Na polu walki pozostają więc Bidenuo i Philipsy. I tu pojawia się pytanie, które z wymienionych słuchawek będą wszechstronniejsze - słuchana przez mnie muzyka jest naprawdę różna - dla przykładu płyty słuchane przez mnie najczęściej w ostatnim tygodniu: Coma - Live, Buraka Som Sistema - Komba, Makowiecki - Moizm, Kroke - Eden. Jak widać "od sasa do lasa" dlatego szukam czegoś maksymalnie uniwersalnego... Znajdę coś w tym stylu do 50 zł? Jeśli coś do 100 zł sprawi się lepiej w różnych gatunkach muzycznych jestem w stanie dołożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Filipsy (3595/3590) grają całkiem przyjemnie ale jesli miałbym je scharakteryzować to graja raczej typową V-ką (podbite soprany i basy). Fajnie się na nich słucha utworów z wyraźnie zaznaczonym bitem, ale np. taka Lana del Ray brzmi juz średnio jak dla mnie. Słuchawki są za bardzo wyostrzone, by mozna o nich napisać uniwersalne (pod tym względem najbardziej mi przypominają CK700). Ale zeby była jasność - grają bardzo rozrywkowo i jak dla mnie o wiele lepiej niż raz droższe SM es18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Według mnie SHE3590 grają dobrze jak za te pieniądze ale jeżeli mamy się sprzeczać które lepiej według mnie choć by chwalone JBM MJ800 ale z trwałością jest rożnie ten temat już ustaliliśmy :) Więc jak chcecie dajcie trochę więcej kaski to kupcie w sklepie na gwarze te philipy przynajmniej przez kilka miesięcy będziecie spać spokojnie :D

Edytowane przez Slipek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wygląda na to, ze charakterystyka dźwiękowa obu par słuchawek jest podobna, a więc funowe granie z nastawieniem na bas, także trwałość okazuje się decydującym czynnikiem. Niby Bidenuo są mocarne, ale faktycznie przy identycznej kwocie zakupu w przypadku Filipów mam sklepową gwarancję i o nic się nie martwię. Tak więc chyba jednak stanie na Philipsach tym bardziej, że są dostępne na miejscu "od ręki". Na Bidenuo zdecyduję się tylko wtedy jeśli ktoś potwierdzi, że dźwiękowo będą stały o poziom wyżej od markowego wyrobu.

Edytowane przez domurst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie zapominajcie, że w tej cenie można jeszcze dorwać Brainwavz Beta i powiem wam że jakość wykonania jak i jakość dźwięku półka wyżej od Awei czy JBM.

Co do Bideuno to słyszłem jak na razie same dobre opinie jednak w rękach nie miałem.

O akurat dobrze że przypomniano o Brainwaz Beta :D zapomniałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności