Skocz do zawartości

Wyprzedaż w salonie Zelmer Rzeszów - tylko do soboty 21 grudnia.


x X x

Rekomendowane odpowiedzi

Ceny maszynek do golenia Zelmer:

 

SH1110 - 76,

SH1610 - 94,

SH1810 - 116,

SH2010 - 153,

SH2310 - 172.

 

Gwarancja 2 lata, brak zwrotów, kiermasz działa do końca soboty 21 grudnia.

 

Jak ktoś coś chce proszę o PW. Wpłata na konto za przedmiot + coś na pakowanie i wysyłkę. Do poniedziałku jestem w domu, ewentualnie w wigilię* mógł bym coś jeszcze wysłać póki nie wyjadę do rodziny.

 

Są też inne artykuły jak np. suszarki, prostownice do włosów i lokówki, mały sprzęt agd (miksery, sokowirówki, kuchenki mikrofalowe). Raczej nie będę się tym zajmował, ale jakby ktoś coś pilnie chciał to mogę rzucić okiem i być może załatwić.

 

Namior wyprzedażowy mieści się z prawej strony salonu firmowego Zelmer na ulicy Langiewicza w Rzeszowie.

Edytowane przez x X x
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojć :D

 

Chyba nie ma o tym nigdzie w sieci, szukałem pobieżnie i nie znalazłem. Jak kogoś coś konkretnego interesuje to mogę sprawdzić.

 

Z tego co widziałem na wyprzedaży są: odkurzacze, kuchenki mikrofalowe, blendery, sokowirówki, suszarki do włosów, prostownice do włosów, lokówki, golarki, patelnie i pewnie jeszcze co by się znalazło. Nie chcę mi się tam jechać i spisywać wszystko dokładnie co jest :D

 

Może telefon do sklepu firmowego Zelmer przy langiewicza pomoże i coś się dowiecie.

Edytowane przez x X x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam. 3 glowice gola dokladniej, wygodniej, szybciej i przyjemniej. Mam Philipsa z serii AT, wiec gole sie glownie na mokro, swietna opcja. :)

Chociaz IMO w tej cenie warto zaryzykowac i kupic cos jednoglowicowego. Jak kto woli. ;)

No i wiele zalezy od skory. Sa ludzie, ktorzy jednoglowicowa beda uwielbiac. Gdy umie sie nia golic to nie jest zle, ja jednak wole potrojne glowice. Nie podrazniaja, na mojej skorze sa dokladniejsze..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

ja nie wiem jak wy możecie się golić elektryczną. Kupiłem kiedyś na amazonie HQ7390 można nią golić na mokro, ma 3 głowice ale o ile "od frontu" goli się super tak szyi nie potrafię za cholerę tym ogolić równo, dlatego albo golę się jednorazówkami wilkinsona albo wąsy i policzki maszynką elektryczną a brodę trymerem.

 

Taką mam:

http://www.amazon.co.uk/Philips-HQ7390-17-Williams-Rechargeable/dp/B001AW8I3S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurop, szyja jest trudniejsza, choć nie wiem jak w tej Twojej - u mnie są ruchome same ostrza i ruchome głowice, do tego ponoć jest jakiś "system" który wspomaga wyłapywanie włosków. Trzeba troszkę dłużej pojeździć, ale efekt jest zadowalający. Tyle, że ja mam rzadki zarost, choć dość twardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności