Skocz do zawartości

Allegro - zawieszenie konta


hibi

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjaśniaj mailowo albo zadzwoń, nie masz innego wyjścia.

Olać ich nie możesz bo żyjesz z Allegro?

na szczęście nie żyję z allegro

oni nie mają telefonu jako kanału komunikacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wyjaśniaj mailowo albo zadzwoń, nie masz innego wyjścia.

Olać ich nie możesz bo żyjesz z Allegro?

na szczęście nie żyję z allegro

oni nie mają telefonu jako kanału komunikacji

 

Firma bez telefonu nie istnieje, telefon mają tylko nie podają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj to na Wykop, od razu zareagują :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna odpowiedź po tygodniu:

"Witam i przepraszam za wydłużony czas odpowiedzi.

Korzysta Pan z tego samego rachunku bankowego, co Użytkownik "dylek00". Do czasu wyjaśnienia sytuacji na tamtym koncie, Pańskie konto pozostanie zawieszone."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak może być to samo konto bankowe? Poważnie ktoś musiał Ci na złość zrobić... No i co, jaki jest Twój kolejny ruch?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz na forum prawnym, pomogą Ci za darmo :-)

 

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna odpowiedź po tygodniu:

"Witam i przepraszam za wydłużony czas odpowiedzi.

 

Korzysta Pan z tego samego rachunku bankowego, co Użytkownik "dylek00". Do czasu wyjaśnienia sytuacji na tamtym koncie, Pańskie konto pozostanie zawieszone."

Po prostu to nagłośnij jak duży serwis sprzedażowy leci w kulki, serwisy internetowe gazeta z napisem allegro leci w kulki będzie miało z czym zrobić sensacje.

A allegro się zastanowi z swoim postępowaniem, bo się robią pany jak chamy. Jak zaliczą straty finansowe obudzą się w swym postępowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D

 

 

kolejna odpowiedź po tygodniu:

"Witam i przepraszam za wydłużony czas odpowiedzi.

Korzysta Pan z tego samego rachunku bankowego, co Użytkownik "dylek00". Do czasu wyjaśnienia sytuacji na tamtym koncie, Pańskie konto pozostanie zawieszone."

Po prostu to nagłośnij jak duży serwis sprzedażowy leci w kulki, serwisy internetowe gazeta z napisem allegro leci w kulki będzie miało z czym zrobić sensacje.

A allegro się zastanowi z swoim postępowaniem, bo się robią pany jak chamy. Jak zaliczą straty finansowe obudzą się w swym postępowaniu.

 

Dokładnie tak, czują się za pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam :) Na Wykop z tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy jak? bo nigdy nie korzystałem.

Co do następnego kroku to nie wiem co mogę zrobić.

Cały czas myślą że to ja mam coś wspólnego z tamtym kontem.

Tylko nie bardzo wierzę że ktoś kto się podszywa się odezwie.

Dziwnym przypadkiem o czym wam nie pisałem, w dniu blokady rozpocząłem spór z użytkownikiem który sprzedaje podrobione karty sd.

Łatwo mnie zablokował bym nie wystawił negatywu - tak przypuszczam (gościu zna luki systemu i z tego korzysta)

Najgorsze jest to że w ogóle się nie zainteresowali sprawą.

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagłośnij to ile da, gdzie i jak zależy od ciebie, wykop to mało poważne miejsce i zleją to... serwisu wp.pl onet etc już tak nie zleją, a i ktoś może dostanie po łbie za swoją pomyłkę.

Jak ? szukasz redaktora który chce mała sensacje i dalej już pójdzie.

Mozę być UWAGA w TVN wszystko co sprawę nagłośni i pokaże nieprofesjonalizm ekipy serwisu allegro, zaliczą straty to się obudzą w swym poczynaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny mail:

"Przecież to Pan sam wykorzystał numer rachunku, który był już wykorzystywany wcześniej w Allegro.

Weryfikacja Użytkowników się odbywa. Właśnie w jej wyniku Pańskie konto zostało zawieszone."

 

może wy coś z tego rozumiecie bo ja nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masło maślane.

Wygląda że nie możesz wykorzystywać swojego nr rachunku. To ciekawe jaki.

Stawiam na to że sami coś popierdzielili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinacja 20 cyfr ile daje możliwości ?
Zwyczajnie kombinacja cyfr z której korzystasz ktoś już wcześniej chyba korzystał ale jak wcześniej było ok, to znaczy że oni coś sie rąbnęli.

Aj tam jeden w ta czy tamta stronę człowiek oleli sprawę bo nikomu się tam nie chce a ty tu czekaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to nie można wyjaśnić w czym mają problem ?

a nie że regulamin że konto bankowe teraz jakaś weryfikacja (ale czego)

co za koleś tam pracuje

 

Jedyne miejsce na konto jest w zakładce PayU?

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny mail:

"Przecież to Pan sam wykorzystał numer rachunku, który był już wykorzystywany wcześniej w Allegro.[/size]

Weryfikacja Użytkowników się odbywa. Właśnie w jej wyniku Pańskie konto zostało zawieszone."[/size]

 

może wy coś z tego rozumiecie bo ja nie.[/size]

brzmi tak, jakby Twoje konto było założone później niż to, przez które Cię zbanowali. Numer jest potrzebny do potwierdzeniania adresu i resztydanych, przelewa się chyba 1 grosz, albo czeka aż wyślą Ci począ list z jakimś kodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hibi, może to Twoje drugie konto na Allegro, wtedy oba byłyby potwierdzane przez ten sam Twój numer rachunku bankowego?

Ja miałem założone lata temu, nieużywane, zapomniałem hasła i prawie bym założył drugie, z rozpędu.

Przypomniałem sobie hasło jednak.

Musiałem wejść żeby d600 kupić.

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam innych kont, posiadam swoje już chyba z 15 lat i nie zmieniałem rachunku.

to co teraz nagle wyszło że moje konto jest nowsze od dylek00 które ma mój nr rachunku?

czemu to ja jestem zablokowany skoro jestem stratny bo podałem nie swój nr konta

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności