Skocz do zawartości

Szybkie zamówienie z thomann.de - grudzień


Zares

Rekomendowane odpowiedzi

1313 zrezygnował z organizowania zamówienia, a jest kilku chętnych na 681EVO, tak więc jestem w stanie zorganizować szybkie zamówienie.

 

Jeśli kwota przekroczy 199€ (darmowa wysyłka z Niemiec), lista zostanie uznana za zamkniętą. Chciałbym już w poniedziałek zamówić, bo czasu coraz mniej, a chciałbym zdążyć na spokojnie wszystko porozsyłać tak, by dotarło jeszcze przed Wigilią.

 

Wysyłka w Polsce Pocztą Polską lub kurierem (polecam jeśli boicie się o uszkodzenia)

 

Z mojej strony, wstępnie, będzie jakieś 44€.

 

Wzór standardowo:

 

[nazwa użytkowania z linkiem do profilu] - [ilość przedmiotu] x [nazwa przedmiotu z thomann.de wraz z linkiem] ... [ilość przedmiotu] x [nazwa przedmiotu z thomann.de wraz z linkiem- [podliczona dokładna cena w EUR] a ostatnia aktualna osoba na liście sumuje wszystko [s: XXEUR]

 

1. Zares - 1x Superlux HD-681 Evo WH, 1x AKG K-240/270/271 Velour Pad (43,90€)

 

Suma: 43,90€

 

Jeśli się wahasz bądź nie masz całej kwoty, to proszę o nie wpisywanie się. Wszystko ma pójść szybko i sprawnie.

Edytowane przez Zares
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie. Teoretycznie lista powinna być już zamknięta. Praktycznie - macie czas jeszcze w sobotę do godziny, powiedzmy 20:00. Potem prosiłbym o szybkie załatwienie sprawy z przelewami, w poniedziałek chciałbym najpóźniej zamówić.

 

1. Zares - 1x Superlux HD-681 Evo WH, 1x AKG K-240/270/271 Velour Pad (43,90€)
2. mgpietras - 1xSuperlux HD-681 Evo WH,2m Cordial CMK 422 Twin, 5m Cordial CLS 225 BK, 2x Amphenol ACPR-BLK , 2x Amphenol ACPR-RED,1x Neutrik NYS 231 BG (44,67€)
3. mufcore - 1x AKG K-701 (189€)

Suma: 277,57€

Edytowane przez Zares
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da radę. A przelew będzie jeszcze tego samego dnia robiony? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, w poniedziałek mi odpowiada, bo i tak w ten dzień składam zamówienie. Chodzi mi o to, by jeszcze w ten weekend zrobić przelew. To samo powinni zrobić wszyscy pozostali, bo z każdym dniem zwłoki drastycznie maleją szanse na wyrobienie się przed Wigilią. Z Synca, zauważyłem, że da się zrobić przelew natychmiastowy - Maciej3 tak też zrobił. Jeśli inni nie mają takiej możliwości - słać dziś, ew. jutro przelewem zwykłym :)

 

Edit: Ok, dostałem PW-ki od Mufcore i Mgpietras, że pieniądze przelane. Dzięki za szybkie załatwienie sprawy. Czekam na Szwagiero i ewentualnych ludzi, którzy jeszcze się dopiszą.

Edytowane przez Zares
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakby ktoś chciał coś poniżej 199€ (chyba, że będzie więcej chętnych) to niech się zgłasza, bo jadę do Niemiec na święta i mógłbym zamówić. Przywiózłbym przed sylwestrem w najlepszym wypadku, w najgorszym drugi- trzeci tydzień stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż proszę swój temat :)

 

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie lista zamknięta. Wszyscy zapłacili, w poniedziałek jeszcze sprawdzę konto i zamawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ING. Jak pospieszysz się z przelewem, to proszę bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując:

 

1. Zares - 1x Superlux HD-681 Evo WH, 1x AKG K-240/270/271 Velour Pad (43,90€)
2. mgpietras - 1x Superlux HD-681 Evo WH, 2m Cordial CMK 422 Twin, 5m Cordial CLS 225 BK, 2x Amphenol ACPR-BLK , 2x Amphenol ACPR-RED, 1x Neutrik NYS 231 BG (44,67€)
3. mufcore - 1x AKG K-701, 4x AKG Foam Net Pad, 1x Neutrik RT4 FC-B, 1x Neutrik RT4 MP (197,51€)
4. maciej3 - 1x Beyerdynamic DT990 Velour Earpads (26€)

5. manuelvetro - 1x AKG K-601 / K-701 Spare Cable, 1x the t.bone Headphone Adapter Screw, 1x the t.bone Headphone Adapter (14,28€)

6. Perul - 2x AKG K-181 DJ Ear Pad (6,66€)

Suma: 333,02€

Mam nadzieję, że nikogo ani nic nie pominąłem.

 

Wpłaty są od: maciej3, manuelvetro, Perul (zaliczka za mod). Reszty niestety jeszcze nie mam. Z jakiego banku płaciliście i o której godzinie? Wszystko ok, przyszło z opóźnieniem. Sprawdzę czy kwoty się zgadzają i zamawiam!

Edytowane przez Zares
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety już zamówiłem.

 

Załóżcie swój wątek, jeśli będziecie organizować zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś była w thomannie dostawa niektórych Superluxów (w tym 668B i 681 EVO white). Dziś też wysłali. Teraz tylko trzymać kciuki, by doszło w piątek lub ew. w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności