Skocz do zawartości
  • 0

[Rozwiązane]Wokółuszne zamknięte/półotwarte do 200zł (nie CAL!).


RafBar

Pytanie

Jak w temacie szukam czegoś najlepiej półotwartego do domu pod

Xonara U1 który gra dość neutralnie. Do tej pory miałem CALe które niestety połamałem i jakoś tak chce mi się czegoś nowego :P.

 

Co do brzmienia preferuję ciemniejsze granie takie bardziej muzykalne. W tej chwili jestem bardzo przyzwyczajony do dobrej średnicy niskiego basu a zarazem wycofanej góry (Nano 2g + FA Eterna v1). Przez jakiś czas myślałem o czymś jasnym typu HD681 ale boje sie ze na Xonarze będzie za jasno a do Nano ich tym bardziej nie podłącze (CAL z Nano grały pięknie). Co do neutralności Xonara to cieplutkie eterny grają z nim dobrze, a już np. z Clipem lub SGS3 jest za gęsto.

 

Myslałem o HD681 Evo MKII ale ciężko je teraz kupić a słuchawki chciałbym mieć jak najszybciej.

Wygląd nie ma znaczenia, na jakości wykonania też mi za bardzo nie zależy.

Cena do 200 zł (oczywiście mogę dopłacić z 50 zł) i ważne żeby były dostępne do kupienia w Polsce.

Edytowane przez RafBar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jak lubisz takie brzmienie to EVO będą OK http://www.audeos.pl/pl/p/Superlux-HD681-EVO-Black-v2-dodatkowe-pady/199 ewentualnie HD330

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Widzisz co do EVO to jak pisałem nie są dostępne w tej chwili a słuchanie muzyki przy kompie na Eternach nie jest zbyt wygodne.

HD330 sprawdze i dzięki za odpowiedź.

 

Edit.

HD330 całkiem ciekawa propozycja.

I taki mały offtop.

Czy w słuchawkach otwartych basu nie usłysze?

Myślałem od dłuższego czasu o zakupie drugiej pary do post rocku, ambientu, gier (typu Counter Strike).

Edytowane przez RafBar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W otwartych nie ma takiego ciśnienia akustycznego jak w zamkniętych, co nie znaczy, że nie ma basu. Takie HD330 (wiem, półotwarte) potrafią nieźle zamruczeć :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po odsłuchu EVO i HD330 biorę 330stki temat do zamknięcia.

Już zdążyłeś odsłuchać obie pary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Spotkałem wczoraj znajomego z hd330 na głowie okazało sie ze ma tez evo mk II.

Pożyczył na odsłuch :D. Prawdziwy cud odsłuch jakichkolwiek słuchawek w mojej mieścinie jest niemożliwy.

Pierwszy raz nie kupuję sprzętu w ciemno.

Edytowane przez RafBar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności