Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Białe słuchawki dla dziewczyny 150-200zł :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,
Kolega chce kupić swojej dziewczynie jakieś fajne i dobrze brzmiące słuchawki pod choinkę dlatego poprosił mnie o pomoc a ja teraz zwracam się do Was bo za wielu modeli nie słuchałem :)
Słuchawki mają być koniecznie BIAŁE a kwotę jaką chce na nie przeznaczyć to 150-200zł.
Myśli nad http://allegro.pl/superlux-hd661-biale-zamkniete-sluchawki-studyjne-i3758500051.html ale jeśli możecie polecić coś jeszcze to będę bardzo wdzięczny :)
Z góry dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superlux HD681 EVO (najlepiej wersja z dodatkowymi padami welurowymi). Moja ma i chwali :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o bayery to cenowo wyjdą drożej także odpadają raczej a wydaje mi się, że na dłuższą metę mogą być mało wygodne ze względu na małe pady :)
Te philipsy na prawdę fajne i w tym momencie są do wyboru 2 pary - właśnie SHL5605 lub 681 EVO.
Nic innego już się nie znajdzie ? :)

Edytowane przez JuRik99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, podaj więcej szczegółów. Bo jeśli outdoorowo, to rzeczywiście lepiej zamknięte (681 są pół-otwarte, choć tragedii nie ma, bo są wokółuszne). Tych SL661 nie znam, ale z zamkniętych ponoć dobry wybór dla tych, którzy lubią utwory z basem.

 

Te ATH-SJ55, które polecił Kerebron również się nadadzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze bardziej namieszam: JVC HA-S400 :D posłuchałem ich chwilę i chyba sam sobie kupię, bo w dokach za ciepło w zimę nie jest :P
Czekajcie na reckę Maciuxa, bo szykuje się killer, hehehe.

EDIT:
No może nie wyszedł "killer", ale i tak jest nieźle, skoro biją na głowe najczęściej polecane tu słuchawki "outdoor" :)
http://www.dobreaudio.pl/test-sluchawek-jvc-ha-s400/

Edytowane przez nismovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym to ja kupował słuchawki na pewno napisałbym więcej szczegółów dlatego sorry za to słabe sprecyzowanie ale sam tylko tyle usłyszałem :)

Przekażę Wasze cenne propozycje i dopytam ewentualnie coś więcej na temat przyszłego przeznaczenia słuchawek :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności