Skocz do zawartości
  • 0

mobilne słuchawki nauszne do 800 (momentum on-ear?)


BigManPigMan

Pytanie

Witam! Poszukuję Słuchawek nausznych do 800 zł, których będę używał zarówno w domu jak i na zewnątrz, więc powinny się świetnie spisywać w zastosowaniu przenośnym (NAJWAŻNIEJSZE!!!) i świetnie grać z telefonu, tak aby nie trzeba było dodawać żadnych wzmacniaczy i źródeł. Interesuje mnie ciepłe granie. Słucham przede wszystkim artrocka, ale lubię też bluesa, jazz, klasyczną i metal. Nie lubię, gdy bas dominuje, preferuję dosyć zrównoważone granie, kiedy jest solo na gitarze, to ono ma trzymać bezwzględnie pierwszy plan. Kocham również mocną perkę.
Mam swojego kandydata Sennheiser Momentum On-Ear. co mi o nim powiecie? Warto? a może macie lepszą propozycję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

On Ear są fajne i grają dobrze ale ja słuchałem ich z normalnego playera AK100, więc o graniu z telefonu nie wypowiem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z telefonem jest juz roznie... na xperia t, ktory gra cieplej troszke bylo juz tego za duzo. na iphone4s bylo juz fajnie - no i ip4s ma sporo wiecej mocy...

z tym ze sluchalem ich chwilke i z gablotki wiec pewnie byly niewygrzane (nie wiem jak to im pomaga...).

 

popatrz tez na phiaton ms500. Z tym, ze nie wiem po ile je dadza do sprzedazy w PL. Tylko z nimi na slabym cieplym grajku moim zdaniem bylo slabo. poprawilo sie dokladnie na ak100 :) na iphone tez w miare ok.

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

On Ear są fajne i grają dobrze ale ja słuchałem ich z normalnego playera AK100, więc o graniu z telefonu nie wypowiem się.

Mam prośbę - mógłbyś przerzucić na telefon kilka utworów i opisać krótko jaka jest różnica?

 

Phiaton ms500 są za drogie, a w Onkyo jest dużo basu z tego co wyczytałem, więc odpadają.

 

Posłuchałem on-ear w mediamarkt i mam następujące spostrzeżenia. Że są lepsze od Marsalli, tego odmówić im nie mogę, ale były drobne niuanse, które mi nie pasowały, a mianowicie - nieco za dużo basów, przydałoby się je rozjaśnić - gitary nie brzmią tak szkliście , soczyście i zdecydowanie jak na Marshallach. Bas mógłby być nieco twardszy.

 

Mogę w jakiś sposób słuchawki te rozjaśnić i nadać im więcej pazura, czy agresji? Jakiś fiio załatwi sprawę? Fiio ponoć są jasne, przy takim e07k i senkach z allegro (dzisiaj poszły za 480) mogę zmieścić się w budżecie.

Edytowane przez BigManPigMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności