Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki JVC


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio moje Sennheisery HD 203 padły szukam czegoś do użytku domowego , ,takich które przebiją te co miałem .Słuchawki muszą być zamkniete odizolowane od otoczenia i wygodne tak by nie poprawiać ich co minute.

Muzyka pop hip hop i rózego rodzaju gry

Cena około 150zł

Już natknąłem się na słuchawki

JVC HA-S400

Parametry ma b.dobre względem innych w tej cennie ,i mam pytanie czy są wygodne ,czy łatwo się dopasują do użytkownika.Cieżko co kolwiek znależć o nich w necie.

 

No i też znalazłem AKG K512 ale od sennheiserów wiele róznić się nie będą .

 

Wiem ze na parametry nie zawsze się patrzy ale o opinie pytam was.

Edytowane przez pompa903
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze SupelLuxy znalazłem HD 669 ale mają ogromne nauszniki (gąbki ) nwm jak to będzie miało do wygody bo czy nie beda spadać mało kto ma takie uszy ,tak mi sie zdaje przynajmniej ;

http://allegro.pl/superlux-hd-669-sluchawki-studyjne-monitorowe-i3715345576.html

Edytowane przez pompa903
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż JVC S500 czyli wyższy model. Są to słuchawki portable, dobrze się trzymają, ale nie cisną w głowę. Pady mają dość twarde i dla wrażliwców mogą być niewygodne, ale ja spokojnie mogę wysiedzieć w nich parę godzin na lajciku. :) Pozbywam się bo nie korzystam z portable, a w domu korzystam z 10x droższych... tudzież lepszych, więc te stały mi się zbędne. Myślę, że w kategorii portable do 400zł są naprawdę dobrym wyborem, a kosztują ułamek tej ceny. Zapraszam na PW w razie czego ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności