Skocz do zawartości

Słuchawki Apple


vader

Rekomendowane odpowiedzi

a ja ich nawet słuchałem... nic porywającego, wolę ex51 :) a epki podobno graja podobnie do ex, takze w tej cenie wez epki zamiast sluchawek apple... zwlaszcza ze maja tylko jeden rozmiar tipsow (ale pasuja na nie tipsy sony, więc na upartego dałoby się je jakoś nosic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie kupuj..... ja kupiłem ostatnio takie za około 25 zł na allegro razem z przesyłka. Mysłałem ze dostane chinskie podrobki i takowe otrzymałem... nawet zrobiłem porownanie z oryginalnymi applowskimi sluchawkami. Sa bardzo podobne w budowie , podroby troche wieksze , gorzej wykonane, gorszy kabel , w srodku tez inny "glosnik".... ale za to jak graja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga Apple mogl by wypusic jakies lepsze sluchawy... Inne formy tak jak Creative wypuszczaja cala kolekcje sluchawek do Zenow. Orginalne Ipod`owe sluchawki nie sa za dobrej jakosci i z checia zamienil bym je na lepsze :blink: ale jak pomysle ile taki bajer z jabuszkiem mogl by kosztowac to zaczynam miec watpilwosci :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

JAk powiedzialem tak tez zrobili

Wiem ze sa juz sluchawki iPod Oryginal drugiej generacji

jest tez firma nie pamietam jej nazwy robi sluchawki o nazwie iCreate czy jakos tako nauszne bardzo drogie ok 400 zl slyszalem jak graja bardzo fajnie ale i tak byly gorsze od mojej aurvany buhahahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności