Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Nauszne słuchawki do 1000 zł. Przenośne do hip-hopu.


Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

 

Temat będzie ciężki bo zastanawiam się już nad tym ponad 2 miesiące i nic.

 

Potrzebne są mi słuchawki do max 1000zł i teraz zaczynają się schody.

 

Obecnie posiadam playerka cowon i9. Słucham wyłącznie hiphopu. Nie będę ukrywał że lubię bass! Tak, to chyba podstawa, no ale przejdźmy dalej do tematu.

 

Przez rok czasu używałem beatsów Mixr. Dobra, dobra, wiem.. proszę nie hejtować :P Ogólnie stawiam na wygląd i wygodę, miałem dużo słuchawek na uszach, mixr'y pod tym względem trafiły do mnie w 100%, nie chodzi o znaczek a o komport i izolacje, a więc zależy mi bardzo, ale to bardzo na wygodzie i wyglądzie ponieważ będą one używane nacodzień, nie chcę nosić kasku na głowie. Zależy mi też na izolacji. W słuchawkach podstawą ma być już wcześniej wspomniany bass.

 

Beatsów już raczej nie kupię bo myślę, że do 1000 zł doradzicie mi coś dużo lepszego. Myślałem o audiotechnicach es7 jednak liczę na wasze propozycję.

 

Mam nadzieję, że doradzicie mi coś solidnego, niedużego co zwali mnie z nóg.

 

Z góry dzięki za odpowiedzi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ultrasone - HFI 780

 

Wyjdzie nawet taniej a do rapu nie wiem czy coś lepszego do 1000zł się znajdzie. Jeżeli w grę wchodzą używane słuchawki to na allegro są teraz Denon D2000 za 850zł. Jak zaakceptować to że dość kiepsko izolują dźwięki no i nie są małe niestety to też świetna opcja.

Edytowane przez SgtMattBaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem w ciemnej dup... ;P chyba zostaje mi wybrać sie do sklepu i na miejscu przesłuchać tego co sie da... W ostateczności wybrać coś z dokanałowych co nie widzi mi sie jakoś.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

może Aiaiai TMA-1?? jakby to brzmiało z mym cowonem ? :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj używanych Bowers&Wilkins P7 na ebayuuu lub head-fi, z tym że w nich niskie tony(bas) jest zbalansowany praktycznie na równi z innymi pasmami, także nie są one "przebasowione".

Edytowane przez kubus_pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za propozycje, caly czas ogarniam temat.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Macie jakies jeszcze propozycje? Jutro wybieram sie do sklepu zeby przetestowac kilka sluchawek ;)

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności