Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Dokanałówki za ok.170-180zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jako że zmieniłem telefon na HTC One, postanowiłem, że zainwestuję w jakieś nowe słuchawki do tego urządzenia. Fabryczne grają całkiem nieźle, ale zawsze może być lepiej :). W wyżej wymienionej cenie myślałem nad Jays a-Jays Three. Będę słuchał na nich metalu, głównie thrashu i heavy, ale czasem jakiś utwór death i black wpadnie. Więc pytam Was, drodzy forumowicze, czy taki zestaw do grania w tym gatunku się sprawdzi? Czy jest coś może w tej cenie lepszego?

Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu z Vką do metalu? Jeśli już to delikatną - przecież tam jest bardzo sporo góry, którą jak podbijesz to może być za jaskrawo.

Poza tym słuchawki zbyt basowe z niższej półki przy tak dynamicznej muzie spowodują na dole zlepek dźwięków :/

 

Ja bym szedł jednak w coś bardziej zrównoważonego. Choć to zależy jakie preferencje ma autor... jeśli lubi mocny i nieco dudniący bas to wtedy ne700 są ok. Choć zapolowałbym wtedy na fishery silver bullet (chyba są w komisie) albo poszedł w brainwavz proalpha. Tam będzie wykop i pałer ale niestety kosztem rozdzielczości i separacji.

 

Jeśli jednak bardziej wyrównane pasmo to M1 są dobrą propozycją - choć tam może brakować dociążenia. I tu znów muszę zaproponować M3, które są bardziej dociążone, acz nie pogubią się w dynamicznej muzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje preferencje to raczej mocy środek. Bas nie może dudnić, bo w tym gatunku on się zwyczajnie nie sprawdza.Co do samego telefonu, to wydaje mi się, że gra ciepło, także słuchawki powinny być raczej "zimne"

Edytowane przez prospamer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

htc one nie słyszełem - ale wg tych preferencji (analogiczne do moich rok temu) imo m3 się sprawdzą. w m1 może brakować dociążenia.

Dodatkowo m3 są podatne na korekcję dźwięku i każdy znajdzie coś dla siebie.

ponieważ takie sprzedaję najlepiej jakbyś sam jeszcze poczytał, a i może ktoś inny się wypowie. jakbyś był zainteresowany moimi zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzbogaciłem się trochę o wiedzę i znalazłem, że te m3 całkiem przyjemnie grają. Niestety nie mam przekonania do używek. :/ A co powiesz o tych Jaysach a-trójce? Na ich temat też są rozbieżne opinie i podobno problemy z jackiem się zdarzają. Polecane są też Soundmagic E10, ale tam nacisk jest kładziony na bas, a akurat nie na nim mi zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I od e10 i jays ja wolalem proalpha. Ale wszystkie trzy to granie bardziej 'funowe' niz wspomniane np. M1 i M3. e10 bardziej 'zamulone' i w tej muzie to bedzie wychodzic. jays sluchalem rok temu i dokladnie nie pamietam ale wlasnie konfrontowalem je wtedy z proalpha, ktore zdecydowanie bardziej mi przypadly do gustu. Pamietam ze jays byly dla mnie mega niewygodne i gruby kabel 'wyrywal' mi je z uszu.

Nie masz gdzie odsluchac... Np mp3store?

Zobacz na necie porownania proalpha do m1. Bo to troche rozne granie i nadal nie jestem przekonany jakie by bardziej pasowaly Twoim wymaganiom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zagadaj do kuropa - nasz lokalny mp3storowy wodzirej:) moze bedzie mial cos co Cie interesuje do odsluchu na sklepie... Bo jednak warto samemu osluchac sie troche

Oczywiscie po m3 do odsluchu tez zapraszam

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności