Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki półotwarte do "miasta" max. 200 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję słuchawek do słuchania muzyki z telefonu lub tabletu w przedziale cenowym 150-200 zł. Nie ukrywam, że jestem totalnie zielony, ale postaram się jak najdokładniej sprecyzować czego potrzebuję. Zwykle będę z nich korzystał w drodze do szkoły (pociąg, autobus, miasto) dlatego myślałem o konstrukcji półotwartej. Najczęściej słuchana przeze mnie muzyka to pop, względnie czasem zdarzy się coś rockowego lub "pop rock", R&B, dużo coverów w bardziej klasycznym wydaniu i muzyka klasyczna. Nie jest to konieczne (najważniejszy jest dźwięk) ale chciałbym też coś co ładnie, ciekawie (stylowo) wygląda. Dotychczas korzystałem zwykle z "pierwszych lepszych" słuchawek dousznych, co chciałbym zmienić.

 

Mam nadzieję że jestem dostatecznie precyzyjny. Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez wojok040
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doprecyzuję to w takim kierunku, że słuchawki zamknięte strasznie "męczą", a półotwarte to byłby chyba dla mnie dobry kompromis. Liczę na propozycje z obu kategorii, jednak bardziej skłaniam się w kierunku półotwartych, nie lubię być odcięty od świata, a muzyki też nie słucham razem z całym otoczeniem, więc myślę że byłyby ok, w szczególności, że wcześniej korzystałem ze zwykłych dousznych i otoczenie mi nie przeszkadzało, ani ja jemu, zwykle poruszam się przez mniej uczęszczane tereny.

Edytowane przez wojok040
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd szczerze powiedziawszy nie ma największego znaczenia - fajnie jak jest, jak nie ma to trudno. Mógłbym Was prosić o podanie konkretnych przekładów z obu kategorii (półotwarte i zamknięte), bo szczerze powiedziawszy nie mam zielonego pojęcia na co zwrócić uwagę i co warto kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKG K420 po parku, domu, na rower czy podczas trenowania owszem. Genialne portable słuchawki, ale do autobusu/pociągu/blisko trasy porażka. nic z ich zalet nie zostanie. :wub: :wub:

Edytowane przez jameshook
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności