Skocz do zawartości

1964 ears V6


Arkusz

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Ostatnio cały czas myślę o jakiś customach i tak doszedłem do punktu, w którym stwierdziłem, że chyba najlepiej kupię jakieś wysokiej klasy CIEM'y i zrobię reshell. W moje łapki za 1000zł mogą wpaść 1964 V6, zrobiłbym reshell w Lime Ears. Czy wie ktoś jak to dokładnie gra? W sensie, czy ma je ktoś w Polsce? Czy opłaca się robić takie customy, czy szukać czegoś innego? Pany i Panie, pomóżcie: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno v6? Bo one katalogowo kosztuja chyba cos 600 dolcow wiec 1000 zl to jakos malo. Moze chodzi o stary model ktory jest multi iem review jokera?

Jak wiesz doskonale z customami jest tak ze ciezko cos doradzic bo malo jest osob tak jak jkoer czy average joe ktorzy maja po kilkanascie customow, czesto nie ma modelow demo do posluchania. Wiec to troche loteria.

Ja kupilem cosmic ears ba4r I nie zgadzam sie do konca z opiniami nt sposobu ich grania ale w sumie jestem zadwolony, choc moje wyjsciowe zalozenie co do sposobu ich grania zostalo zweryfikowane.

 

A Ty jakiego sposobu grania szukasz? Tez rozwazalem 1964ears jaki I uzywke heir audio 4a. Cosmic ears tez ma fajny zestaw customow _ dla tych co lubia wiecej basu jest np ba4f.

 

A czemu reshell w lime ears? Jaka jest cen? Cosmic ears tez ma bardzo swietne ceny wiec pomimo ze sa za granica to moze wyjsc podobnie jak w lime ears. Przesylka do I z szwecji w moim przypadku szla 2 doby; koszt do szwecji to ok 25 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to po kolei:
Merliny, używki + reshell to koszt 2200zł :(
V6 kosztują trochę ponad 300 dolców używki + reshell - imho to właśnie mała okazja :)
Szukam czegoś, co będzie miało lekko wypchniętą średnicę, sporo basu, mało góry, świetną separację.
Dlaczego lime? A nie wiem, są w Polsce, można się z nimi spokojnie dogadać, cena to 600zł za podstawkę, więc niedużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności