Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] nauszne do biura i tramwaju


randomuser

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Proszę poradźcie w miarę dobrze wygłuszające słuchawki zamknięte.

Do słuchania używam Samsung S3 mini / Nokia Lumia 520 w środkach komunikacji miejskiej, a w pracy laptop Lenovo, czyli bez fajerwerków.

Potrzebuję czegoś, co w miarę dobrze wytłumi mi hałasy tramwaju, a w pracy wiadomo ludzi i hałas zza okna.

Lubię słyszeć bas, a muzyka jakiej zazwyczaj słucham to ambient, elektronika, rock, symfoniczne sountracki.

Myślę, że w kwota do 200zł jest realna dla takowych wymagań.

Proszę o pomoc w wyborze i z góry dziękuję!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie takim badziewiu - nie wiem jak 520-tka, ale Lumie na WP8 grają ogólnie całkiem nieźle jak na portable, S3 nie znam. A z lapkami różnie, potrafi się całkiem niezłą dźwiękówka trafić, ale to trochę jak los na loterii, mój Lenovek me całkiem niezłą przykładowo.

Z basowych izolujących do 200 chyba tylko K518 możesz rozważać, nie ma konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Le mają tak samo jak te neon/delta kabel 1.1m, często błędnie piszą na necie bo wzięli z jednego beznadziejnego źródła. A różnią się tylko kolorami muszli. Delta mają jakieś takie kwadraciki, a neon są bardziej jaskrawe i takie o neonkowate.

Edytowane przez Giwera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności