Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Dokanałówki z mikrofonem do ok. 100 zł


s0meone

Rekomendowane odpowiedzi

Siema! Chciałbym się poradzić w wyborze doków z wbudowanym mikrofonem.

 

Moim playerem jest SGS3. Słucham głównie EDM'ów z naciskiem na progressive/electro house. Wiadomo, bas musi być przyzwoity choć wiadomo, nikt raczej nie lubi totalnego zalewania reszty pasm ;)

 

Ogólnie miałem wcześniej Brainwavz Alpha oraz Panasonic RP-HJE120 więc dużych strasznie wymagań nie mam, choć miło by było jak by dało radę w okolicach tych 100 zł (jak będzie naprawdę warto to oczywiście można dołożyć :) ) podnieść sobie radość ze słuchania

 

Do tej pory rozważałem takie modele:

-Meelectronics M9P

-Plantronics BackBeat 216

-NuForce Ne-600m

-soundmagic e10m - choć te przy patrzeniu na cenę nie zauważyłem że z mikro są o wiele droższe ALE jeśli jakość dźwięku byłaby o wiele lepsza od poprzednich to mogę zrezygnować z mikro i kupić wersję bez

-sennheiser i300 - za okazyjne(chyba) 83zł

Jednak wczoraj z ciekawości przeglądając sklep Mp3store natknąłem się na całą gamę modeli Cresyn m.in C262s, Axe5S, 120S jednak nigdzie nie mogłem się spotkać z opiniami o nich. Dodatkowo urządzała by mnie promocja opisana tu:http://forum.mp3store.pl/topic/109199-promocja-na-koniec-lata-phiaton-i-cresyn/ ponieważ kolega sobie szuka headsetu do Iphone'a więc by też się skusił wtedy

 

Oczywiście jeśli jakieś słuchawki od w/w bedą grały o wiele lepiej ale będą bez mikrofonu też mogę się zastanowić, jak widać po wcześniejszych wyborach radziłem sobie bez nich no ale akurat z racji tego że za Panasy dostałem zwrot kasy pomyślałem, że sobie dołożę i ułatwię trochę sobie życie wersją z mikro :)

 

Dzięki z góry za pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony MH1C fajne by były ze względu na pełną kompatybilność, choć cenowo wychodzą podobnie do E10m, które by grały lepiej? Bo jeśli chodzi o głośność to właśnie może być ciszej, zwłaszcza przy dokach dla mnie to zabójstwo dla uszu :P

Można by było linka lub sklep gdzie są te Brainwavz R1 za 105zł?

Edytowane przez s0meone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MH1C są świetne, bez dwóch zdań, i bardzo uniwersalne. Na basie się nie zawiedziesz. Tym niemniej, są to cholernie niewygodne słuchawki. Mają płaski asymetryczny kabel, trzeba je nosić przypięte klipsem i generalnie trochę poeksperymentować w którym miejscu ten klips mieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: potwierdzam fajne brzminie mh1c... nie porownywalem bezposrednio, gdyz e10 sluchalem jakis czas temu i mnie nie powalily.

 

i nie moge sie zgodzic ze przekrocza Twoj budzet:

http://forum.mp3store.pl/topic/110052-sony-mh1c-brainwavz-m3/

 

;))))

Edytowane przez grubbby
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności