Skocz do zawartości

Tatuaże


Roni11

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

NO raczej każda praca to custom (przynajmniej jeśli studio to studio, a nie masowa produkcja) Ceny pewnie normalnie- 600 zł za sesje

no nie wiem czy dziaranie z katalogu poprzez kalkowanie to custom, custom dla mnie to wpełni autorska dziara której nie znajdziesz potem w katalogu czy na stronie internetowej

 

 

osobiście w Kamea nie spotkałem się z tym. Takich dużych gotowców nie ma. Gotowce są małe z reguły i szybkie. Tam widać że to nie jest szybka sprawa i gotowiec.

 

@Rzadzu wiem kogo, bo mi Maurycy robił mój i dalej będzie robił 20 :)

 

to pochwal się co masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ołłł jesssss, świetne, jak z cenami???

znasz to Studio??? właśnie oglądam ich stronkę, ciekawi mnie czy prace to custom-y?

:)

 

http://alexfolzi.ca/blog/wp-content/uploads/2013/04/tattoo.jpg

 

Znam to studio 1 z dwóch tattoo na ręce miałem tam robione i szczerze polecam Tomka.

Jeśli słuchasz przy okazji muzyki metalowej i mówi Ci coś kapela "NoNe" to Tomek tam sobie na perkusji puka ;)

 

A co do customowych to mój był rysowany pod to co chciałem mieć i w 99% takie tatuaże robi Tomek jak i większość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie rzecz biorąc jestem przeciwny tatuażom. Zwłaszcza jeśli chodzi o dziewczyny... Jakoś szpeci jak na mój gust ;p No ale co kto lubi :)

 

Nie wiem jak może szpecić. Ale gusta i guściki.

Dla mnie dobry i fajny wzór, dobrze wykonany, na pięknej kobiecie to jest coś mega fajnego

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Andrewek to pokaż co Ci się podoba.
Czy brzydkie i tandetne, nie wiem...to co ja mam podoba się mi i nie tylko mi. A z tatuażem jest tak że on ma pasować osobie która go ma a nie całemu światu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Andrewek to pokaż co Ci się podoba.

Czy brzydkie i tandetne, nie wiem...to co ja mam podoba się mi i nie tylko mi. A z tatuażem jest tak że on ma pasować osobie która go ma a nie całemu światu

Dobrze mówisz i koherentnie też.

Ten rękaw @Opite tuż po sesji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mów nigdy ;)
Poza tym generalnie z tatuażem jest tak że trzeba się do niego przekona, trochę pochodzić z wzorem w głowie.
Robienie na hurra bo "wszyscy mają" jest bardzo kiepskim rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podziwiam że chwalisz się wzorem. łatwo ukraść potem taki... Ja swojego nawet nie fotografowałem. Cały dzień go robiliśmy (cały rękaw). Teraz mam 22 stycznia kolejną wizytę z robieniem dalej rękawa (bark + pewnie motywy poboczne).

 

1483145_615138388545783_995303195_n.jpg

 

Co prawda jeszcze czeka mnie przykra sprawa- dermatolog w środę lub czwartek. Mam niezbyt ciekawe krosty na tatuażu- przypuszczam że potówki lub nadmierne rogowacenie mieszkowate. Zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności