Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Dokanałowe słuchawki w kolorze białym z prostym wtykiem do 100 zł


glok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Poszukuje słuchawek dokanałowych w kolorze białym (fajnie gdybym zmieścił się do 100 z przesyłką pobraniową). Będą one współgrać z telefonem Samsung s7560.

Prócz koloru białego chciałbym aby miały prosty wtyk a nie kątowy + ew. etui.

 

Chciałbym nadmienić, że słuchawki które dostałem kiedyś wraz z Samsungiem i5800 nie grają z s7560. Po podłączeniu słuchawek od i5800 do s7560 praktycznie nic w nich nie słychać jedynie jakiś szelest i głos jakby za mgły. Z i5800 natomiast grają bez jakichkolwiek problemów.

Po podłączeniu nausznych AKG K514 jak i pod i5800 jak i pod s7560 grają bez problemów.

Niestety nie mam pojęcia czym jest to spowodowane.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez glok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po podłączeniu słuchawek od i5800 do s7560 i włączeniu odtwarzacza nadal słyszę tylko jakieś głosy zza mgły. Niezależnie czy naciskam przycisk na pilocie raz czy trzymam go przez dłuższą chwile. Sytuacja ta nie ulega zmianie.

Co do CK-700, wydają się ciekawe. W którym renomowanym sklepie dostanę je od ręki?

Edytowane przez glok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce ich nie dostaniesz ze sklepu, tylko w Azjatyckich sklepach jak np. http://www.eforchina.com/view/106174/High-Performance-Noise-Isolation-Stereo-Metal-Earphone-with-Bass-function-for-MP3---MP4---iPod--CK-700---Grey.htm

Trzeba liczyć się jednak z tym że często pada kabel przy w tyku. Chodź podobno z nową rewizją jest lepiej.

W przypadku Sony chodziło mi o Sony MDR-EX 10. Są również dostępne w kolorze białym, do kupienia w sklepach RTV. Podobnie jest z Philipsami SHE3590

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CK-700 - nie są białe a biało-szare, są trudno dostępne, mają prosty wtyk

MDR-EX 10 - są w 100% białe, łatwo dostępne w kolorze białym, maja kątowy wtyk

SHE3590 - są w 100% białe, trudno dostępne w kolorze białym, mają prosty wtyk.

 

Myślałem, że wybór będzie prosty, naprawdę :D

Edytowane przez glok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby ci jeszcze skomplikowac wybór dodam te noszone kablem za uchem:

http://allegro.pl/sluchawki-douszne-soundmagic-pl30-biale-350595-d-i3560032301.html

 

tylko pamiętaj, że każde z tych słuchawek różnią się jakoś brzmieniem, a mam wrażenie, że traktujesz słuchawki jak branzoletkę albo kolczyki... jeśli tak to weź te najbardziej błyszczące...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności