Skocz do zawartości

Philips Fidelio L2


all999

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Panowie, głupie pytanie... Nosicie okulary?

 

Właśnie odkryłem, że okulary masakrycznie rozwalają mi seal w tych słuchawkach, usuwając bas i średnicę. Zaczynam poznawać L2 na nowo.

 

Jestem smutny :(

 

Chilli, toć już wiele razy pisałem na Forum : okularnik kupuje bryle POD słuchawki. Koniec.Kropka. ;)

 

Za często słuchawki zmieniam żeby jeszcze wywalać za każdym razem na okulary ;)

 

A żeby było w temacie: jeszcze bardziej uwielbiam L2. Impakt basu - np. stopy w perkusji - jeszcze powiększył mój uśmiech. :)

 

 

Jedna para optymalnie dobranych bryli pod wszystkie słuchawki załatwia sprawę. Chcesz być modny : "na ulicę" kupujesz modne, a do słuchawek wygodne : cieniutkie lub bardzo płaskie i wąskie zauszniki przylegające do uszu i głowy - takie u mnie załatwiają sprawę. Również w L2.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu na szafie znalazłem to.... Używałem do K550. Potem leżało w woreczku.

W środku leżą L2 w woreczku od Sennków, gotowe do transportu w torbie.

20150427_200220.jpg

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest torba Ewpol.pl . Kupiona w muzyczny.pl .

 

To etui Brainwavz kosztuje 49 zł w Auiomagic.pl .

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hejka :D

 

Czy ktokolwiek miał spokojnego porównania L2 z KEF M500?

Dlatego pytam, bo dzięki gradosom odkryłem w L2 pewne przyciemnienie dźwięku, lekką kotarę, mgiełkę, dźwięk nie jest czysty , tylko lekko przytłumiony.

Tak L2 wypadają w porównaniu z gradosami.

 

Ciekawi mnie , czy w KEF M500 jest także ta mgiełka, czy dźwięk dociera czysty.

Czy ktoś porównywał oba te modele?

 

 

PS - po kilku chwilach - ciąg dalszy.

 

Tekst mój można uznać za czysto retoryczny, bo odpowiedź znalazłem w recenzji z audio. Mgiełki raczej nie powinno być.

I ciekawi mnie, które lepiej grają i dlaczego

Edytowane przez jarrro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarrro, gdybym porównywał inne słuchawki do swoich gradosów to pewnie powinienem przestać ich słuchać, no może z wyjątkiem SWSów i Staxów, ale nie o to przecież chodzi w tym wszystkim :)

 

"I ciekawi mnie, które lepiej grają i dlaczego" - lepiej zawsze grają te, które bardziej Ci pasują charakterystyką :)

 

Nie ma co wnikać za bardzo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@all999

Wielkie dzięki za odpowiedź. :)

 

Wysłane z mojego HTC One_M8

Ps

Mnie zależy tym razem na dobrym wyciszeniu hałasów. Nie mam zamkniętych słuchawek, stąd ten głupi pomysł zakupu kolejnych, jednak mam nadzieję,że zmądrzeję i nic nie kupię.

Edytowane przez jarrro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo właśnie kupuj :P , ale słuchawy o chociaż trochę innej specyfice grania. Będziesz miał odskocznię, słuchawki się tak szybko nie znudzą, bo jak zajeżdżać ciągle jedno i to samo, albo różne, ale grające na jedno kopyto to się Panie nuuuda wkrada ;)

 

Łykaj AKG K550 dopóki są jeszcze na rynku ;) Będzie Pan zadowoly, będzie Pan zadowolony ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarrro, ja też słyszałem tą mgiełkę w L2, ale na nie wygrzanym egzemplarzu.

Może ona z po wygrzaniu spada, w bezpośrednim porównaniu z HP100 było ja wyraźnie słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L2 tak mają po prostu. Usłyszeć typ można w porównaniu z innymi słuchawkami. Te HP100 to łakomy kąsek, ale i na nie obecnie mnie nie stać.

 

L2 mam prawie od roku i były, i są intensywnie eksploatowane.

Kef są podobno zdrowotne , to mnie do nich ciągnie :)

Edytowane przez jarrro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesoły teutoński terror :)

 

A tu o KEFach : http://forum.mp3store.pl/topic/118965-kef-m500/?p=1220280

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich.

 

Dopisuję się do klubu posiadaczy Fidelio L2. Co prawda nie wiem na jak długo ze względu na chorobę zakupową ale jak na razie zostają ze mną. Jak dla mnie niewątpliwym plusem jest łatwość napędzania dzięki czemu grają bez problemu z pada od PS4.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Szanowne gremium

 

Proszę uprzejmie o przyjęcie w poczet fanklubu L2, jako że dzisiaj stałem się ich szczęśliwym posiadaczem. Pięknie mi się zgrały z DX50. Dawno takiego banana na japie nie miałem. Czuję, że złapałem zająca za uszy, czy tego tam... króliczka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności