Skocz do zawartości

Zbiorowe zamówienie z Azji III


Bad and Quiet

Rekomendowane odpowiedzi

Zasady proste, minimum 150 złotych, tylko lekkie przedmioty.

Osoba chętna wpisuję się w temacie zgodnie z schematem.

 

1. Nick - przedmiot - ilość, przedmiot - ilość, ..., łączny suma

 

 

1. Wtyki 3,5, 4pin w mikro małej i zgrabnej obudowie. Cena za sztukę 5,00 złotych. Minimalna ilość 3 sztuki.

SeClybZ.jpg

 

2. Wtyki 3,5, 4pin bez obudowy. Cena za sztukę 1 złotych. Minimalna ilość 5 sztuki.

yVd6j8o.jpg

 

3. Wtyki 3,5, 4pin w małej i zgrabnej obudowie. Cena za sztukę 9 złotych. Minimalna ilość 3 sztuki.

4sCdR2K.jpg

 

4. Wtyki 3,5 stereo w zgrabnej małej obudowie. Cena za sztukę 7 złotych. Minimalna ilość 2 sztuki.

VNrSE5p.jpg

 

5. Dock Ipod, 30pin. Cena 9,50 sztuka. Minimalna ilość 5 sztuk.

ZacAyi8.jpg

 

6. Miedź OCC 5N 27AWG 10,50 za mb minimum 5m

7. Miedź OCC 5N 30AWG 11 za mb minimum 15m

8. Posrebrzana miedź OFHC 30AWG 11 za mb minimum 10m

9. Posrebrzana miedź OFHC 25AWG 13 za mb minimum 10m

10. Mini DAC EL-D01 na PCM2704, wymiary: 26x26x60mm - minimum 1 sztuka, cena 49 złotych

gBDjLNa.jpg

 

Im większa ilość zamówionego przedmioty tym mniejsza cena.

 

Jeżeli ktoś czegoś jeszcze potrzebuje w miarę tanio(pady, obicia słuchawek,miedź OC i inne różne ******ły pytać na PM).

W cenie jest już wliczona przesyłka do kraju, jedyna dodatkowa opłata to przesyłka w kraju.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

1. Zależy za ile są te pady. Jak wyjdą tanio to i te i te. (wyprubuję i zobaczę które lepsze do moich mdr cd-570)

2. to dlaczego tylko przy tym jest napisane stereo "4. Wtyki 3,5 stereo w zgrabnej małej obudowie. Cena za sztukę 7 złotych. Minimalna ilość 2 sztuki."

Edytowane przez xerrni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Welur i skórzane w tych samych cena, para to koszt 60 złotych.

2. Tak mi się jakoś napisało :) Z mono się nie spotkałem, wszystkie pozostałe są stereo, wyróżnione zostały te z czterema pinami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłby się jakieś pady, które da rade założyć na Srh750dj? Może być skóra może być welur byle głębokie. Srh750 mają pady naciągane na muszle, średnica 9cm bez milimetra-dwoch.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk 4

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwór wielkości 4,5mm. Jak zamówię to do 14 dni powinno wszystko być. Kolor można wybrać, jeśli dany sprzedawca będzie posiadał wystarczającą ilość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakościowo jak się one maja w "starciu" z poczciwym neutrikiem? I jeszcze pytanie, jakieś gniazda na takiego jacka, na kabel (fajnie żeby też były zgrabne i jakoś ze sobą wizualnie pasowały, ale nie ma "spiny").

 

p.s. dzięki za szybką odpowiedź, goni mnie czas jeśli chodzi o decyzję, ale na same jacki mogę jakiś czas poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności