Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do 200 zł - "wszechstronne"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :P

 

Mam dylemat... Niedługo urodzinki i sprawiłbym sobie jakieś fajne nauszniki. Mam na to 200 zł (opcjonalnie dorzucę trochę).

 

Czego słucham? Teoretycznie wszystkiego. Rock, metal, pop, disco z pola (no a jak :D ), czasem hip hop (wsłu****e się w tekst a nie bit - Mioush, Bisz, Eldo).

 

Czego wymagam od słuchawek? Dobrego basu (mózg nie musi uciekać do dupy), conajmniej poprawnej szczegółowości i sceny, czystego wokalu.

 

Na czym będę słuchał: laptop z integrą (Philipsy z sygnaturki grają na niej bdb na płasko) i Samsung Galaxy Ace 2.

 

 

 

Zastanawiałem się nad Maxell Retro DJ (i zmodować ale 3 raz do tej samej rzeki się nie wchodzi), CAL! (smartfon i lapek mogą ich nie uciągnąć), AKG K518 (słuchałem - fajne ale łeb mi miażdżyły), Shure SRH240A (ciut za mało basu i bałem się, że je połamie w plecaku - tego problemu z Retro nie było). Kusiły mnie też te WESC coś tam (a'la Betsy). Podobno fajnie grają ale nie wiem czy warto i czy nie trafię na fejki, dlatego proszę was o radę.

 

W słuchawkach będę wychodził na dwór więc nie muszą być one koniecznie małe (nawet w SL681 latałem po Bydgoszczy) ale niech będą zamknięte.

 

 

Czekam na propozycje :) Tak jak mówiłem - do 200 zł, jeśli warto to ciut więcej (ale jak wyjdzie mniej to moja wątroba się ucieszy z czystej :D ).

Edytowane przez snuffmajster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie to chodziło o WeSC Chambers Street by RZA lub Chambers Premium w trochę wyższej(mają noise cancelling i są cudnie wykonane) i o granie tych drugich zapytaj Deadmau52. Do 200zł teraz na topie są Noontec Zoro, z tego co wiem to są wydajniejsze do grania z telefonu i napewno poręczniejsze na miasto od CAL!.

Edytowane przez ticalion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na dniach powinienem mieć Noontec'ki zoro (co prawda rekablowane), więc coś będę mógł napisać o nich. Załatwiam je sobie właśnie żeby mieć takie słuchawki do wszystkiego, a że podobno są muzykalne, to tym lepiej :)

 

 

Dziś widziałem na conradzie za 250 bodajże, gdzieś w jakimś sklepie za 215 zł były. Strasznie jestem ich ciekaw.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe te Zoro :) (tylko ich kurde na alledrogo nie widzę:( ) Under to pisz jak dojdą :)

 

ticalion - chodziło właśnie o Chambers :)



Czekam na inne propozycje ale te Zoro mnie ciekawią :) Może ktoś na forum będzie sprzedawał ^^

Edytowane przez snuffmajster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już paczałem ale jakoś tak dziwnie mi brać z innej strony niż allegro :D

 

Ale czekam na inne propozycje. Na wybór mam 2 tygodnie (mam krótko po sobie urodziny i imieniny :) ).

 

"Słuchawki Zoro renomowanej niemieckiej firmy TrekStor." Problem w tym, że Zoro produkuje Noontec. Ja bym odpuścił tego TrekStora bo zalatuje podróbką :)

Masz rację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepy by sprzedawały podróbki? Tu są jakby co: http://www.conrad.pl/S%C5%82uchawki-Hi-Fi-Noontec-Zoro,-15-do-22,000-Hz,-110-dB,-czarne.htm?websale7=conrad&pi=352419

 

 

Jak do mnie dotrą to nie omieszkam opisać wrażeń.

 

 

 

A HD565 dla większości osób uniwersalne nigdy nie będą (braki w basie). Ale dla mnie zdecydowanie najciekawsze Sennki, jakie słyszałem, szczególnie perkusja świetnie na nich brzmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepy by sprzedawały podróbki? Tu są jakby co: http://www.conrad.pl/S%C5%82uchawki-Hi-Fi-Noontec-Zoro,-15-do-22,000-Hz,-110-dB,-czarne.htm?websale7=conrad&pi=352419

 

 

Jak do mnie dotrą to nie omieszkam opisać wrażeń.

 

 

 

A HD565 dla większości osób uniwersalne nigdy nie będą (braki w basie). Ale dla mnie zdecydowanie najciekawsze Sennki, jakie słyszałem, szczególnie perkusja świetnie na nich brzmi.

i tu własnie 668b mają przewagę to takie 565 z lepszym basem, mają swoje wady ale i zalety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepy by sprzedawały podróbki? Tu są jakby co: http://www.conrad.pl/S%C5%82uchawki-Hi-Fi-Noontec-Zoro,-15-do-22,000-Hz,-110-dB,-czarne.htm?websale7=conrad&pi=352419

 

 

Jak do mnie dotrą to nie omieszkam opisać wrażeń.

 

 

 

A HD565 dla większości osób uniwersalne nigdy nie będą (braki w basie). Ale dla mnie zdecydowanie najciekawsze Sennki, jakie słyszałem, szczególnie perkusja świetnie na nich brzmi.

i tu własnie 668b mają przewagę to takie 565 z lepszym basem, mają swoje wady ale i zalety

Ale czy w 668b mogę wyjść na miasto i czy (najważniejsze) Ace 2 je napędzi?

 

I co najważniejsze - słuchawki muszą być WYGODNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPERLUX HD 681 EVO

Nie wiem czy dobrze pamiętam ale ktoś pierniczył, że grają gorzej od zwykłych 681 :/ I wiem że SLki ciężko napędzić ze srajtfona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budową 668 sa bardzo podobne do 681 inny headband

668 nie sa trudne ale amp im pomaga okiełznac bas by był w ryzach, ale skoro chcesz basu to akurat zaleta

wygodne ? pojęcie względne hd565, hd600 sa wygodne:P dobry kompromis pomiędzy rozmiarem a komfotrem dużych

jakie SLki ?? nowe serie 330etc mają 150ohm, stare 32/56ohm

 

trochę imadło ale znowu sie trzymają czepka ...

 

tak mikołaj mówił o EVO ze to uwstecznienie.

Edytowane przez retter6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te Nootec warto spróbować? Albo te "nowe" CAL?



Miałem Shurki 240A i wiem, że one bdb grają i nie chce nic gorszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, to albo ja jestem ekstremalnym bassheadem albo jestem głuchy ale w HD668b to ja "boomy" basu nie słyszałem. Ba, dla mnie to one jak żyletki były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, to albo ja jestem ekstremalnym bassheadem albo jestem głuchy ale w HD668b to ja "boomy" basu nie słyszałem. Ba, dla mnie to one jak żyletki były.

A nowe CAL! nadal warte zakupu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4ndr3 nie wyrywaj słów z kontekstu, 668b sa bardziej basową odmiana 565, ale nie sa boomowate
czytaj ze zrozumieniem, są uniwersalne a nie boomowate :P

 

snaff podaj co znaczy wygodne ? ja uznaje tylko welur :P:)

CAL odradzam delikatna budowa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4ndr3 nie wyrywaj słów z kontekstu, 668b sa bardziej basową odmiana 565, ale nie sa boomowate

czytaj ze zrozumieniem, są uniwersalne a nie boomowate :P

 

snaff podaj co znaczy wygodne ? ja uznaje tylko welur :P:)

CAL odradzam delikatna budowa ...

Wygodne - nie uwierają, nie miażdżą czaszki. Dobrze leżą i można słuchać spokojnie 2-3h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4ndr3 nie wyrywaj słów z kontekstu, 668b sa bardziej basową odmiana 565, ale nie sa boomowate

czytaj ze zrozumieniem, są uniwersalne a nie boomowate :P

 

snaff podaj co znaczy wygodne ? ja uznaje tylko welur :P:)

CAL odradzam delikatna budowa ...

Wygodne - nie uwierają, nie miażdżą czaszki. Dobrze leżą i można słuchać spokojnie 2-3h.

no to 668 tak jak 681v1 się łapią , bo po tych ok3h juz jest mniej ciekawie, ale tak jak mówiłem masz za to trzymanie do czepka ...

jeśli dodasz welur na ciepłe dni będzie ok, bez tego zle ale zamknięte skórzane ugotują ci uszy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności