Skocz do zawartości

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, marco-polo napisał(a):

@Lord Rayden to jest możliwość Apple TV darmowe? Tworzysz konto e-mail i masz trial na okres 30 dni?

 

Subskrypcja Apple Music dla studentów: Subskrypcja Apple Music dla studentów obejmuje teraz bezpłatny dostęp do Apple TV+1.

To jest darmowe Apple TV na 2 miesiace. Trzeba mieć Apple ID. 

https://www.pepper.pl/kupony/apple-tv-dwa-miesiace-gratis-800876#comments

Apple ID można sobie oczywiście "wyrobić"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, po zakupie nowego urządzenia Apple, takiego jak Apple TV, otrzymujesz trzymiesięczny darmowy dostęp do Apple TV+. Pamiętaj jednak, że musisz aktywować swoją subskrypcję w ciągu 90 dni od daty zakupu urządzenia. Po upływie tego okresu, subskrypcja będzie automatycznie odnawiana za opłatą, chyba że ją anulujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2024 o 14:29, Lord Rayden napisał(a):

@Thomm dawno czytałem Sapka ale nie było w którymś tomie wątku , w czasie wojny, gdzie "jego," elfowie zachowywali się jak Einsatztruppen czy SS Galizien ? Mordując rannych w szpitalach polowych ? Mieli chyba nazwę "Wiewiórki". Dawno to czytałem ale ogólnie wtedy się wzburzyłem.

 

 

Możliwe Lordzie. Ja Sapka czytałem jakieś 15-20 lat temu, więc pamięć pewnie już nie ta ;) I możliwe, że taki fragment w książkach był, natomiast (całościowo), to jak przestawił NF elfy w swoim "dziele"...

 

😐

10 godzin temu, Lord Rayden napisał(a):

Dzięki pomocy kolegi z forum naszego @zielinskitomasz 🫶👍 mam znów Apple TV darmowe i wznawiam Władców przestworzy.

 

 

 

 

********y (sam się wygwiazdkuję) serial. Ale poczekam na całość i obejrzę ciągiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 23.02.2024 o 00:53, Thomm napisał(a):

"Nowa konstelacja".

 

Apple udostępniło trzy odcinki, każdy kolejny będzie udostępniany co tydzień. Obejrzałem je dzisiaj ciągiem i... 7/8. Bardziej osiem. Bo kilka razy naprawdę przeszły mnie ciary. Horror? Thriller? Fizyka kwantowa? Światy równoległe? A może szaleństwo głównej bohaterki?  No dobrze się to ogląda :)

 

Noomi Rapace i ta dziewczynka, która gra jej córkę/córki. Jej/ich? Naprawdę dobre aktorstwo i dobrze ten serial jest zrobiony.

 

 

 

Zgadzam się w 100% bardzo dobry serial.

 

"Szogun" (2024) bardzo dobry. Dobrze zagrany, ciekawie pokazana Japonia z 1600 roku z jej zwyczajami, tradycją, a do tego super scenografia i kostiumy. Pamiętam pierwszy serial Szogun z 1980 roku (w Polsce premiera w 1985) całą rodziną co niedzielę oglądaliśmy wieczorami. To był serial... :) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Skończylem Władców Przestworzy.

Ostatni odcinek , można rzec, wzruszył mnie. Pokazał w.skrócie troche prawdy o Niemcach (a nie tylko "nazis".). O Ruskich trochę półprawdy. Powroty, pożegnania.

Ale cały serial oceniam słabiej od Kompanii Braci 

 

 

 

Podobno w stylu JWicka.

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marco-polo napisał(a):

Rojst - polski serial. Coś ciekawego czy raczej strata czasu?

Moim zdaniem mocne 6.5 / 7 na 10. Warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2024 o 21:37, marco-polo napisał(a):

Rojst - polski serial. Coś ciekawego czy raczej strata czasu?

Bardzo dobre, ale zacząłbym od 1go sezonu (są 3).

W dniu 16.03.2024 o 07:49, Lord Rayden napisał(a):

 

Podobno w stylu JWicka.


IMHO słabe, nie dostrwałem do końca 1go odcinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, iTomek napisał(a):

 

The Gentlemen.

Guy Ritchie, po prostu :)

 

Pożarłem :) mocne 7/10

---------------

Jak ktoś lubi absurdalne scifi pokroju 'Rick&Morty' czy 'The Preacher' polecam "Future Man". Trzeci sezon można sobie odpuścić, ale pierwsze dwa dają radę
6/10

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Palpatine napisał(a):

3 Body Problem - 7,5/10. Wciągnął i obejrzałem na raz. Ciekawy pomysł na fabułę na podstawie książki.

Zacząłem wczoraj, fajnie się ogląda. 

U mnie na razie 8.5/10, chyba sięgnę po książkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wszedł całkiem dobrze. Aktorzy za ładni jak to w Netfliksie, ale dobrze, że trochę ożywlili bohaterów i akcję, bo o ile Cixin Liu ma fajne pomysły i jest mocny od strony wątków SF, tak pióro ma ciężkie i w postacie i dialogi to tak średnio umie ;) 

 

Częśći "growe" w książce to była dla mnie męczarnia, tu jest nawet znośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, docentore napisał(a):

Jest spoko jak ktoś lubi takie klimaty ala H. Potter. Pierwszy sezon mi się podobał. 

Potter to bardziej fantasy a Dark Matters to sci-fi. Ja takie klimaty lubię więc serial polecam, chociaż końcówka jest przycięta - chyba kończył im się budżet. 

Edytowane przez konrad_a
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, konrad_a napisał(a):

Potter to bardziej fantasy a Dark Matters to sci-fi. Ja takie klimaty lubię więc serial polecam, chociaż końcówka jest przycięta - chyba kończył im się budżet. 

Racja, sorki pomyliłem z Mrocznymi Materiami czy jakoś tak. 

 

Dark Matters to świetny serial scifi, taka space opera z elementami akcji. Trochę coś  jak Firefly/Serenity. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2024 o 15:59, Palpatine napisał(a):

3 Body Problem - 7,5/10. Wciągnął i obejrzałem na raz. Ciekawy pomysł na fabułę na podstawie książki.

 

Nie czytałem książek Cixin Liu, nie oglądałem ich chińskiej adaptacji z zeszłego roku. Netflixową wersję skończyłem oglądać kilka godzin temu. Nie mam więc skali porównawczej do książek/serialu by ChRL.

 

Wersja Netflixa ciekawiła mnie do 4-5 odcinka, resztę obejrzałem już tylko siłą rozpędu. Na  plus muzyka Ramina Djawadiego.

 

6/10. I nic ponad to.

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności