Skocz do zawartości

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Karkolomny napisał(a):

nawet nie porównuj... nawet do połowy nie wytrzymałem

2 gwiazdki jak ktoś wytrzyma do końca. Bajkę Ghibli lepiej sobie obejrzeć jakaś nowa ma wyjść.

Żyję! Po katastrofie samolotu w Andach 2010

Bardzo Ciekawy film. Polecam!

Przeżyłem katastrofę w Andach I Am Alive 2010 Lektor PL

Polecam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, neonlight napisał(a):

A nie jest mocna?! Brutalniejsze sceny, niż w poprzednich częściach, imo. :)

 

Dla mnie za szybko to poszło. Choć Robert w sumie pracuje"na czas" (jego słynny stoper) :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kingdom 2: Far and Away

Kingudamu 2: Harukanarudaichihe 2022 historyczny.

Sierota wojenny z zerowym doświadczeniem w walce dołącza do drużyny piechurów walczących ze znacznie silniejszym najeźdźcą.

Bękart 2022 Mads Mikkelsen

Jest to porywający dramat o podboju duńskich wrzosowisk. To film o niepoddającej się człowiekowi naturze, wielkich marzeniach i jeszcze większym poświęceniu. O zemście, dyscyplinie, miłości i stracie. To historia o dumnym i niepoddającym się przeciwnościom mężczyźnie oraz o kobiecie, która zostaje jego sprzymierzeńcem w walce ze złem, śmiercią i potępieniem.

Za horyzontem 1992

Joseph i Shannon uciekają z Irlandii do Ameryki, by rozpocząć lepsze życie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infiniti mini serial 3 odcinki. Ciekawy trzymający w napięciu.

Stacja kosmiczna pod dowództwem kapitana Kurza traci kontakt z Ziemią. Tymczasem na Bajkonurze zostają znalezione jego zwłoki. Jak wyjaśnić ten paradoks?

Edytowane przez marco-polo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fundacja serial

******sty serial!!! Tak jak "Battle Star Galactica" opowiada o tym co było przed powstaniem Ziemi tak "Fundacja" "The Emperor's Peace" (łeb uciąć za tłumaczenie tytułów) opowiady o tym jak ludzie po zasiedleniu całej sobie znanej galatyki dalej są tylko ludźmi. Klimatem często przypomina książkową "Dunę". 10/10 i do ulubionych.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie oglądaliście do tej pory to na platformie HBO Max jest świetny serial Tokyo Vice i właśnie wrócił z drugim sezonem. Świetny klimat Japonii i Yakuzy. Polecam!

8008593.3.jpg

Edytowane przez AngelOfDeathPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Palpatine napisał(a):

W tłumie - Apple TV - świetny serial, a aktorstwo miazga. Platforma po serialach Rozdzielenie, Czarny Ptak, Morning Show pokazuje, że liczy się jakość a nie ilość.

Czarny ptak, fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2024 o 08:03, Lord Rayden napisał(a):

Equalizer 3 czyli Robert Mc Call w akcji. Lubię tą serię ale Trójka mogła by być mocniejsza.

 

 

Ależ była drogi Lordzie, była. "Jedynka" to dla mnie taki trochę 'John Wick' bez sterydów. "Dwójka" to "Foreign affair", natomiast "trójka" to już esencja tej serii - brutalna, ciężka, dialogi i a nie ciągła akcja/zabijanie. Kawał dobrego, męskiego kina.

 

Uwielbiam tą serię.

 

edit: rozwalił mnie twist na końcu, bo co jak co ale "czarny notes" i kim jest ta dziewczyna i dlaczego ją Robert wybrał, tego się nie domyślałem.

 

edit2: Uprzedziłeś mnie. bo dosłownie 2 dni temu odświeżyłem sobie całą serię i chciałem się podzielić z Wami wrażeniami ;) Ale mnie uprzedziłeś Lordzie :D

 

👍

Edytowane przez Thomm
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, jd1210 napisał(a):

W tłumie - Apple TV

Oznacza że ze wszystkich platform streamingowych Apple wygrywa czy Netflix?

Gubię już się. Z historii mi coś tam świta że Netflix chyba wykupił tego producenta wypożyczalni kaset VHS i tak zaczęła się era streamingu. Apple to wiadomo istnieję od czasów "Adam i Ewa".

Edytowane przez marco-polo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napaliłem się jak (nomen omen) łysy na grzebień, no bo to Hawke, Pascal i... Almodovar.

 

Wyszło... kiepskawo. Moralitet z gejowskim podtestem. Nie Pedro, nie tą drogą, nie tego się po tobie spodziewałem. Ale potencjał był. Niewykorzystany niestety.

 

 

Edytowane przez Thomm
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2024 o 21:52, marco-polo napisał(a):

Anatomia upadku co myślicie o nim?

 

Oglądałem.

Dobra produkcja, wiarygodne kreacje.

 

Zrobiona w duchu sądowych filmów z przełomu lat 80. /90. , kiedy mało było dobitnych dowodów, klarownego podziału na czerń i biel, a wiele pozostawiano sferze domysłu i dorobienia teorii do motywu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2024 o 23:39, Thomm napisał(a):

 

 

Ależ była drogi Lordzie, była. "Jedynka" to dla mnie taki trochę 'John Wick' bez sterydów. "Dwójka" to "Foreign affair", natomiast "trójka" to już esencja tej serii - brutalna, ciężka, dialogi i a nie ciągła akcja/zabijanie. Kawał dobrego, męskiego kina.

 

Uwielbiam tą serię.

 

edit: rozwalił mnie twist na końcu, bo co jak co ale "czarny notes" i kim jest ta dziewczyna i dlaczego ją Robert wybrał, tego się nie domyślałem.

 

edit2: Uprzedziłeś mnie. bo dosłownie 2 dni temu odświeżyłem sobie całą serię i chciałem się podzielić z Wami wrażeniami ;) Ale mnie uprzedziłeś Lordzie :D

 

👍

Muszę sobie obejrzeć w takim razie, i chyba odświeżyć ogólnie serię. Bo nie wiem jak wy ale mi jakoś od kilku lat, ciężko żeby coś wyryło się w pamięci jeżeli chodzi o filmy czy seriale. I w sumie, nie wiem czy to starość, czy przebodźcowanie. Bo chyba nie można powiedzieć, że teraz nie wychodzą dobre produkcje. A ja jakoś częściej oglądam filmy, które dobrze znam i lubię niż sięgam po coś nowego. 

A skoro jesteśmy przy Wicku czy tylko mnie ta ostatnia część wynudziła, chyba nawet przysnąłem w pewnym momencie. To była taka gra komputerowa, więcej wrogów, więcej wrogów, a pewnym momencie to już sam nie wiedziałem o co tam walczy, ale może to się wiąże z tym co wcześniej pisałem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę sobie obejrzeć w takim razie, i chyba odświeżyć ogólnie serię. Bo nie wiem jak wy ale mi jakoś od kilku lat, ciężko żeby coś wyryło się w pamięci jeżeli chodzi o filmy czy seriale. I w sumie, nie wiem czy to starość, czy przebodźcowanie. Bo chyba nie można powiedzieć, że teraz nie wychodzą dobre produkcje. A ja jakoś częściej oglądam filmy, które dobrze znam i lubię niż sięgam po coś nowego. 
A skoro jesteśmy przy Wicku czy tylko mnie ta ostatnia część wynudziła, chyba nawet przysnąłem w pewnym momencie. To była taka gra komputerowa, więcej wrogów, więcej wrogów, a pewnym momencie to już sam nie wiedziałem o co tam walczy, ale może to się wiąże z tym co wcześniej pisałem.
Nie, nie tylko ciebie. Ogólnie dno...

Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2024 o 21:45, BarteqW napisał(a):

Muszę sobie obejrzeć w takim razie, i chyba odświeżyć ogólnie serię. Bo nie wiem jak wy ale mi jakoś od kilku lat, ciężko żeby coś wyryło się w pamięci jeżeli chodzi o filmy czy seriale. I w sumie, nie wiem czy to starość, czy przebodźcowanie. Bo chyba nie można powiedzieć, że teraz nie wychodzą dobre produkcje. A ja jakoś częściej oglądam filmy, które dobrze znam i lubię niż sięgam po coś nowego. 

A skoro jesteśmy przy Wicku czy tylko mnie ta ostatnia część wynudziła, chyba nawet przysnąłem w pewnym momencie. To była taka gra komputerowa, więcej wrogów, więcej wrogów, a pewnym momencie to już sam nie wiedziałem o co tam walczy, ale może to się wiąże z tym co wcześniej pisałem.

 

 

Mnie ostatnia część... rozbawiła do łez :D

 

I dobrze, że to już skończyli. Nie licząc spin-offów - "Continental", Ballerina", która niedługo wyjdzie.

 

Mam nadzieję, że Stahelski już nigdy nie ożywi głównej serii/nie ożywi Wicka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 godzin temu, Thomm napisał(a):

I dobrze, że to już skończyli.

Dlaczego dobrze? Przecież nie ma przymusu oglądania.

Ja czekam spokojnie na piątkę. A na razie będzie Ballerina . 

Zresztą nie widziałem, żeby Wick umarł. Zmęczył się to zasnął.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności