Skocz do zawartości

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

Rebel Moon - chyba Złota Malina będzie, dawno nie widziałem nic tak słabego, dialogi pisało chyba dziecko, scenariusz podobnie, walki wyglądają karykaturalnie, ciagłe slow motion W dziwnych momentach, do tego dochodzi słaba jakość obrazu, ciągłe mydło. Na pewno Sydner to rezyserował? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2023 o 13:30, vonBaron napisał(a):

Rebel Moon - chyba Złota Malina będzie, dawno nie widziałem nic tak słabego, dialogi pisało chyba dziecko, scenariusz podobnie, walki wyglądają karykaturalnie, ciagłe slow motion W dziwnych momentach, do tego dochodzi słaba jakość obrazu, ciągłe mydło. Na pewno Sydner to rezyserował? 

 

 

Bo to takie (fabularnie) "Siedmiu samurajów" Kurosawy plus wstawki/popłuczyny po Stars Wars (np. scena w kantynie...).

 

Snyder, oj, Snyder...

 

5/10.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Palpatine napisał(a):

Łaskawość Twoja nie zna granic. 2/10 to max ;)

Ach, no cóż...

 

😎

 

Naciągnąłem te trzy punkty za efekty wizualne. Które, aż fatalne nie są. Z naciskiem na "aż tak fatalne  nie są".

 

:E

 

Czyli nominalnie byłoby...

 

Kicha Panie, kicha. Nawet jak na Snydera.

 

;)

Edytowane przez Thomm
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Palpatine napisał(a):

Dobrze, że "nasze" uniwersum takie dna nie osiągnęło...jeszcze. Nie wiadomo co tam D+ ma w planach ;)

 

 

Kolejne długometrażowe Star Wars. Które (wg. Daisy Ridley) ma być lepsze niż ostatnia Trylogia.

 

To już się boję.

 

edit: "Ma" nie "mają" (bo tak było pierwotnie).  Stąd ten "edit".

 

Tomek, ocknij się!

 

:)

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem Oppenheimer i muszę przyznać że ciekawie zrobiony. Nie będę spoilerował ale ciekawy wart obejrzenia pod kontekstem historycznym.

Faworyta 2018 i Królewska Faworyta 1990 biograficzny,historyczny,kostiumowy oraz Markiza de Pompadour , królewska faworyta 2006

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztuka ścigania się w deszczu 2019 - bardzo familijny film o tym co w życiu może się zmienić. Dramat,akcja.,sportowy. Coś

Duży ekran wskazany :)

 

Edytowane przez marco-polo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie czas umierać" (2021) - przyjemne w odbiorze akcji wieńczące serię o agencie 007 - dla mnie 7,5/10👍

 

"Indiana Jones i artefakt przeznaczenia" (2023) - osobiście bardzo chętnie oglądałem każdą z odsłon przygód nieustraszonego archeologa Jonesa... i nie inaczej było tym razem. Nadal moją ulubioną częścią pozostaje "Ostatnia Krucjata", chociaż i tak tą oceniam na mocne 8/10👍

 

Specjalne podziękowania chciałem przekazać @neonlight za przywiezienie projektora (spisał się znakomicie🥇), na którym mogliśmy je obejrzeć, a przede wszystkim za możliwość spędzenia czasu w przyjacielskiej atmosferze🙂👍🥇 Przesyłam je także w imieniu Nico🐱😉

 

Lumii_20240107_225700044.jpg

  • Like 2
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2024 o 20:14, mrbudyn napisał(a):

Ile taka beczka pieniędzy, by  słuchawek załatwiła ... Breaking Bad. Stary serial, ale dobre 5 sezonów. Ciężko się rozstać z serialem 😁✌️

 

 

To nie o tym co on produkował "chemię" bo żona była chora na raka? I robili to w przyczepie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marco-polo napisał(a):

To nie o tym co on produkował "chemię" bo żona była chora na raka? I robili to w przyczepie?

On był chory na raka i robił to z byłym uczniem, a żona, jak to z kobietami doszła do do niego później 😅😁✌️.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2024 o 18:30, marco-polo napisał(a):

Projektory i audiophilizm to moim zdaniem strzał w 10-tkę.

 

Oledy i audiophilizm to moim zdaniem strzał w 10-tkę.

 

;)

W dniu 7.01.2024 o 23:47, Tytus1988 napisał(a):

"Nie czas umierać" (2021) - przyjemne w odbiorze akcji wieńczące serię o agencie 007 - dla mnie 7,5/10👍

 

"Indiana Jones i artefakt przeznaczenia" (2023) - osobiście bardzo chętnie oglądałem każdą z odsłon przygód nieustraszonego archeologa Jonesa... i nie inaczej było tym razem. Nadal moją ulubioną częścią pozostaje "Ostatnia Krucjata", chociaż i tak tą oceniam na mocne 8/10👍

 

Specjalne podziękowania chciałem przekazać @neonlight za przywiezienie projektora (spisał się znakomicie🥇), na którym mogliśmy je obejrzeć, a przede wszystkim za możliwość spędzenia czasu w przyjacielskiej atmosferze🙂👍🥇 Przesyłam je także w imieniu Nico🐱😉

 

Lumii_20240107_225700044.jpg

 

 

1. Najlepsze z możliwych pożegnanie Craiga z rolą Bonda.

 

2. Si. Za Seana w roli Papy Indy'ego :)

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności