Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] słuchawki do 250pln pod sansa clip + rock miasto nauszne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam w planach zakup słuchawek nausznych do 200 złotych, z bólem serca mogę dać 250, ale wolałbym tego uniknąć. Jak wyżej napisane mam odtwarzacz mp3 SanDisk Sansa Clip + (ponad rok i póki co bezproblemowy). Chciałbym, żeby produkt miał jak najlepszy dźwięk, był odpowiednio przystosowany do muzyki Rock, tłumił hałas otoczenia (słuchawki nauszne ma się rozumieć) i w miarę wygodny. Myślałem o CAL!, ale mają już 5-6 lat od ich premiery w polsce poza tym zniechęca mnie do nich zabawa ze zmianą okablowania (jest to też raczej niemożliwe finansowo póki co, bo słuchawki kosztują 200 pln, a cena za zmianę okablowania to kolejne 70-80) , dlatego staram się znaleźć jakąś alternatywę, w końcu postęp jest nieunikniony i prawie na pewno są już słuchawki dorównujące tym, a może nawet następcy CAL! Proszę o pomoc i dzięki z góry za odpowiedzi. I żeby nie było, nie wykluczam zakupu CAL!, dlatego jeśli uważacie, że jest to zdecydowanie najlepszy wybór, wtedy przystanę na tę opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAL!, to dardzo fajne słuchawki, ale nie każdemu przypadną do gustu. Do tego warto zapolować na sztukę sprzed 2-3 lat z lepszymi przetwornikami i zrekablować. Wyjdzie maks 240zł.

 

Ciekawe są jeszcze SHR240, WS55.

 

Tąpnięte z HTC One S za pomocą Tapatalk 2.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shure SRH240A. Wygrzewasz i cieszysz japę dźwiękiem.

 

Dziękuję za uwagę :D

Edytowane przez snuffmajster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shure SRH240 a Shure SRH240A to jakaś duża różnica, czy pomijalna jest ostatnia literka? Widzę jakieś wyprzedaże na allegro po 160 pln, da się zaufać sprzedawcy czy konkretny kit i bajka?

 

edit. i w końcu czysto nie patrząc na cenę ani wygląd, sama jakość, lepszy model od Shure (SRH240A) czy Creative (Aurvana Live!)?

Edytowane przez puchatypogromca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje typy oprócz Cal.

 

Beyerdynamic DTX 501p

AKG K520

Brainwavz HM3

Shure SRH240

Brainwavz HM3 Maxell Retro DJ i ~150zł w kieszeni.

 

Dokładnie synu. Zmodowane Maxelle = prawie że Shurki :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że Shurki też można zmodować i znowu ciut odskoczą :D

 

Pytanie czy w Shure jest co modować i jak są na ewentualne mody podatne...

 

@UP Jak do Maxelli są, to HM3 również - hm3 = maxell retro dj :P

No jest modzik na zniwelowanie niedoboru basu, w sumie więcej się nie zmoduje, bo i po co? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miasto można jeszcze spróbować Cresynów C750H, bardzo wygodne, niestety nie słuchałem w nich rocka, więc może inni powiedzą Ci jak one brzmią z tym gatunkiem muzycznym. Niby kosztują 299 zł, ale jest promocja w mp3store i dają -25% na każdy produkt Cresyn i Phiaton, więc wyjdzie Ci niecałe 225 zeta za nówki.
Tu masz link:
http://forum.mp3store.pl/topic/106644-wakacyjna-promocja/

Edytowane przez nismovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności