Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dla Dj'a


Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

 

Jestem Dj'em i zastanawiam się właśnie nad kupnem nowych słuchawek.
Dotychczas używałem AKG k518LE i byłem z nich bardzo zadowolony.
Wymagania:
-wytrzymałe

-możliwość złożenia ich i łatwego transportu

-obracane głośniki

-do 700zł

 

Nie ukrywam że słuchawek nie zamierzam używać tylko i wyłącznie w pracy, ale również kiedy jestem w autobusie, tramwaju, pociągu itd.

Zrobiłem już wstępne rozeznanie i przypodobały mi się dwa modele. Jeden to Pioneer HDJ-1500 drugi to DENON DN-HP700..
Które z nich są lepsze?

Z góry dzięki i pozdrawiam :)

Edytowane przez DjKamo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś jest dobre, to po co zmieniać? Możesz se walnąć DT990, ale wzmak potrzebny. Do tego jako DJki średnio się sprawią.

 

Tąpnięte z HTC One S za pomocą Tapatalk 2.

 

Edytowane przez iDaft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam sklep :). Nie rozciągniesz a rozegniesz - to, że zmniejsza się wtedy docisk i zwiększa się jednocześnie wygoda (choć kosztem izolacji). Mam sporą głowę i na szczęście z pałąkiem byłem na styk. W K518 poduszki opierają się tylko i wyłącznie na małżowinie, w K181 są one większe i inaczej ukształtowane, przez co ucho potrafi czasami "wpadać" do środka i pad generuje nierównomierny docisk na małżowinę, powodując lokalnie ból w zależności od tego, na którym fragmencie faktycznie leży a na którym nie oraz jakie uszy ma posiadacz słuchawek. Dlatego niestety w obu przypadkach trzeba trochę uwagi na odpowiednie ułożenie poduszek na uszach poświęcać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności