Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne zamknięte do 200 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie potrzebuje kupić słuchawki nauszne zamknięte do 200 zł. Ważną rzeczą jest to żeby nie wyglądały najgorzej, kabel nie dłuższy niż 1,2 m, mini jack 3,5 mm,dobry bass,jakość dźwięku fajna jak najlepsza w tym przedziale cenowym I BRAK REGULACJI GŁOŚNOŚCI NA KABLU! Będę ich używać do telefonu do muzy i czasami na laptopa( karta dźwiękowa creative i głośniki 5.1 genius) Fajnie by było jak by były składane. Jakie modele polecacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w tysiącach identycznych tematów (mógłbyś poczytać chociaż 5 ostatnich) Cal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w tysiącach identycznych tematów (mógłbyś poczytać chociaż 5 ostatnich) albo CAL!, albo AKG K518 ;)
A na poważnie: tu było masę rozkmin w tej kwestii. Do 200 zł oprócz CAL! i K518, znajdziesz jeszcze chociażby nowe zamknięte (ale mniej basowe) AKG K511 i K512 (oba MK II), a jak chcesz coś z klasycznym wyglądem to masz Panasonic RP-HTX7 :)
Nie wiem jednak jak z długością ich kabli, także poczytaj sam u Wujka Google
. :google:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze mozna zrobic mod na ich "rozkladanie".

Juz tlumacze o co mi chodzi ;)

Mysle, ze latwo mozna zrobic mod, polegajacy na rozcieciu, przycieciu lub inne tym podobne, tego plastiku od regulacji wielkosci sluchawek, tak aby mozna bylo podzielic sluchawki zna trzy czesci - palak i dwie muszle.

 

Jednak w tej chwili jestem teoretykiem, bo swoje shurki sprzedalem :/

 

//tapnięte z x8

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiesz jak te Shure 240 po modzie prezentują się względem Cal.

To zależy z czego napędzane. Ze słabych źródeł imo Shure grają lepiej od fabrycznych CAL (choć mają pewne braki, których nawet mod i mocne źródło nie naprawi). Mod poprawia CAL ale dopiero pod mocnym wzmakiem i zrekablowane pokażą klasę. Wg mnie pobiją większość słuchawek zamkniętych do 1000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś niedawno wybrałem się z moim clipem po sklepach i z tego co pamiętam, to z prostego playerka oba modele grają naprawdę fajnie, jednak brzmienie CAL! było jakby bardziej "zbite", zwarte, Shurki wykazywały lepszą separację instrumentów i wg mnie ładniejszą górę miały (jestem zwolennikiem jasnego grania).

Na sprzęcie stacjonarnym nie słuchałem żadnych, wg opinii obie pary zyskują przy wzmaku, ale CAL! znacznie mocniej się rozwija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności