Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do 100 - 120 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wiem że było dużo tematów itd słuchawek w tej cenie, ale dla siebie nie wiem co wybrać. AKG i senki mi sie nie podobaja.

Potrzebuje słuchawek do telefonu xperia x8 więc nie za dobry grajek mogę dokupić FiiO E3 jeżeli to poprawi jakość dzwieku.

 

Słucham rapu hip-hopu potrzebuje dobrego basu żeby schodził w miarę nisko. Słucham muzy jak idę po mieście czy w drodze do szkoły wiec nie chce jakiś f**** dużych i brzydkich słuchawek w których wygląda się jak robotnik na budowie wiem ze takie ******ście graja no ale chce coś mniejszego.

 

Moje propozycje (chodzi mi o wygląd wielkość nie wiem jak te słuchawki graja pisze je tylko orientacyjnie)

 

1.Słuchawki SONY MDR-ZX100B
2.Słuchawki SONY MDR-V150W
3.Słuchawki PHILIPS SHL3000BL/00

I jeden największy chyba problem mam małą głowę przez co większe słuchawki się nie trzymają a dźwięk słyszę jak z słuchawek z chin za 10 zł.

 

A czy uważacie ze za tą cenę lepiej kupić te słuchawki Pioneer SE-M390 tylko czy będzie coś z nich pod telefonem i czy da się z nimi chodzić po mieście (są chyba za duże tak jak senki).

Edytowane przez zarzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te ZX600 pociągnie mój fon bo jak będą charczeć na połowie głośności bo fon nie da rady to szkoda kasy. A i jak myślicie gdzie będzie jakas dobra cena ich w SONY CENTER ? czy gdzie bo w saturnie sa za 250 a na allegro juz od 150.

http://allegro.pl/sony-sluchawki-mdr-zx600-4-kolory-oryginal-f-vat-i3348371724.html

Myślicie że to oryginały? i jak z gwarancją jest jak na allegro kupujecie? Przyjmą mi w Sony Center czy muszę odsyłać do tej hurtowni?

Edytowane przez zarzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie plan jest taki żeby iść do saturna i jak tam się da to z fonem podłączyć, przetestować, a zamówić na Allegroszu :D

Także dzięki wszystkim za pomoc wybieram ZX600 jeżeli moj fon da im radę jeśli nie to sprawdzę jeszcze jakieś słabsze wersje ZX300 lub ZX100.

 

A i jeszcze jedno pytanie mam teraz RP-HJE120 i jak dam basy tak na +5 średnie na -1 i soprany na +3 to przy głośności 7/10 zaczynają charczeć i nie wiem czy to słuchawki za słabe czy wzmacniacz w telefonie. (Oryginalnie w telefonie nie ma korektora)

Edytowane przez zarzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie ustawienia korektora na + dodają zniekształceń w dużo większym stopniu niż na -. Dlatego lepiej jak ustawisz 0,-6,-2 i ustawisz głośniej telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam jeszcze raz kupiłem ZX600 już jakiś czas temu i co pod telefonem grają tak sobie (xperia x8), pod kompem już lepiej i pytanie czy znajdę jakiś dobry player do 100 zł?

Sory. Wiem, że nie ten dział

Edytowane przez zarzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 100zł szukałbym używanej Vedii Muzzio Vibro albo V39, ewentualnie Fuze+ bo ma ponoć najwięcej mocy z Sans. No chyba, że jakieś jabłko trafisz w tej cenie, ale na duże pojemności bym nie liczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności