Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do 350zł, półotwarte


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam słuchawek do kwoty 350 zł(w sumie to praktycznie górna granica, jeśli chodzi o dołożenie to na prawdę, ale tylko 10-20 zł).

Interesuje mnie półotwarta konstrukcja, tak mi się wydaje, będę słuchał pewnie dość często w szkole- więc tutaj ewidentnie lekka izolacja wskazana, w mieście, czy na rowerze chciałbym mieć lekki pogląd na sytuację, więc tutaj musi być lekko otwarta, więc chyba akurat półotwarta będzie dobra, chciałbym na mieście słyszeć również krzyki czy jakieś wołania, bo niekiedy można dostać w zęby, a bez słuchawek można byłoby tego uniknąć :-)

Czego słucham? Otóż słucham RAPu- głównie polskiego, polskiego rocka i muzyki klubowej jak np. sety z imprez oraz d&b, dubstep czy nawet muzyki klasycznej, ot bardzo szeroki zakres, dlatego muszą być w miarę uniwersalne.

Źródełkiem będzie telefon SGS 3, iPod 4G oraz shuffle i komputer ze zintegrowaną kartą dźwiękową(laptop, aczkolwiek tutaj nie wymagam cudów, portable'owe urządzonka mają priorytet).

Kolejną sprawą jest to, że słuchawki będą w 80% portable'owe, dlatego wygląd jak i rozmiar ma być kompaktowy, sorry, ale nie chcę wyglądać jak dziwak w ogromnych słuchawkach jak od komputera :-P

 

Co możecie polecić, bardzo dziękuje z góry za pomoc, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to są słabo dostępne, w sumie dostępności brak.

http://www.pcomp3000.pl/pl/glosniki/611-sluchawki-nauszne-maxell-retro-dj-czarne-30351600cn-sklep-kozienice-radom.html

# o tych mowa? Chyba nieco za duże...

 

 

Z tego co wiem to musisz isc do jakiegos sklepu audio czy coś i sobie poprzesluchiwac i wybrac jakies albo isc do kogos kto ma duzo par sluchawek i posluchac. Tylko że słuchawki nowe w sklepie mogą być nie wygrzane, a wygrzane inaczej graja.

 

W miescie wlasnie nie mam zadnego sklepu, procz najlpopularniejszych rtv, a takiej osoby niestety nie znam :|
Edytowane przez TRR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to są słabo dostępne, w sumie dostępności brak.

http://www.pcomp3000.pl/pl/glosniki/611-sluchawki-nauszne-maxell-retro-dj-czarne-30351600cn-sklep-kozienice-radom.html

# o tych mowa? Chyba nieco za duże...

 

 

Z tego co wiem to musisz isc do jakiegos sklepu audio czy coś i sobie poprzesluchiwac i wybrac jakies albo isc do kogos kto ma duzo par sluchawek i posluchac. Tylko że słuchawki nowe w sklepie mogą być nie wygrzane, a wygrzane inaczej graja.

 

W miescie wlasnie nie mam zadnego sklepu, procz najlpopularniejszych rtv, a takiej osoby niestety nie znam :|

 

np w media marktcie, masz duży wybór różnych sluchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Saturnie również. Choć są tam głównie Kossy, Sony, Panasonici, niektóre Sennheisery oraz drogie modele jak Momentum, Fidelio L1 i oczywiście Beats Audio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DTX501p

Te mi się podobają, opinie dobre.

Będą ok?

Jest coś jeszcze podobnego? Ja wiem, że to ma grać, ale tutaj idealny wygląd portable, bo jednak duże wyglądają komicznie, nie oszukujmy się.

# Mieszkam w mniejszym mieście, pewnie w mieście pokroju Warszawy jest to na porządku dziennym, nie u mnie.

Edytowane przez TRR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKG K520 mi się nasuwa, bardzo dobrze z iPodami grają, kolega ma K540 i Video i sobie naprawdę mocno chwali także, K520 są lżejsze i bardziej naturalnie brzmią, co prawda niemal full otwarte i nic nie izolują, ale napraaaawdę świetnie grają. Jedyny minus - wada konstrukcyjna pałąka, bardzo często pęka, na szczęście AKG wymienia na nowe (najczęściej) w takich sytuacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No myślę, że przede wszystkim to się do gry odnosiło, co pisał Smoku - jeżeli sam nie sprawdzisz słuchawek, to trochę jak lizanie loda przez szybkę - nasze opinie dużo CI nie pomogą, tylko wskazujemy, które modele warto brać pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie racja, do dzisiaj chciałbym wybrać dwa, najlepsze modele, przy ewentualnym zakupie któregoś zawsze mogę być tą dychę zwrotną w plecy i odesłać towar i spróbować następnego.

Co więc prócz tych DTX501p może najmocniej z nimi konkurować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności