Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe do ~50 zł - Pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję słuchawek do telefonu,gdyż stare pchełki (Senki MX170) się skończyły. Na nowe słuchawki mam do przeznaczenia około 50 zł (plus, minus). Słucham głównie muzyki klubowej, remixów i popu. Po wstępnym rozejrzeniu się w temacie wytypowałem trzy typy:

- JBM MJ800

- Xdun CK-700

- AWEI ES600i

 

Które wy mi polecicie i dlaczego ? Zależy mi też na wytrzymałości,gdyż będą to jedyne słuchawki i jakoś specjalnie pewnie ich szanował nie będę,więc dobrze aby się kabel nie przerwał zaraz itp.

Oczywiście jestem otwarty na inne propozycje, w miarę możliwości możecie pisać dlaczego one akurat.

 

Z góry dziękuje za pomoc i kazdą wypowiedź.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od kilku dni awei es800m i - jak na 30 zł które za nie zapłaciłem - jestem z nich bardzo zadowolony, choć nie wiem jak z ich wytrzymałością. Teraz poluję na jbm mj800, gdyż sporo dobrego o nich czytałem.

 

Podrzucam linka do recki tych ostatnich:

http://zabrzmij.wordpress.com/tag/jbm-800/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie chińczyki są mega awaryjne , a autor tematu pisze coś o wytrzymałości... tak wiec raczej odradzam , no chyba ze to tylko ja miałem takiego pecha że wszystkie pary (awei ,xkdun,jbm)które miałem mi padły,, :-) ,chociaż ja specjalnie nie dbam o słuchawki.

Edytowane przez JBM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a mi padła tylko jedna para (choć sporo po prostu wyrzuciłem), a obok Rhalfa miałem tego chyba najwięcej z forumowiczów.

Swoją drogą MJ800 jakie kupiłem chodzą i wyglądają wciąż jak nowe, a o ile mi wiadomo była to pierwsza para w Polsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem od jednego z forumowiczów Xkduny, ciekawe czy odczuję różnicę :]

z tych pchełek na CK700- na pewno będzie różnica na +

 

No a mi padła tylko jedna para (choć sporo po prostu wyrzuciłem), a obok Rhalfa miałem tego chyba najwięcej z forumowiczów.

Swoją drogą MJ800 jakie kupiłem chodzą i wyglądają wciąż jak nowe, a o ile mi wiadomo była to pierwsza para w Polsce :)

 

no ja też miałem sporo chińczyków to wiem jak wygląda ich trwałość .

 

W JBM 800 najczęściej zdarza się że są walnięte z "fabryki" tak jak w opisie aukcji na allegro

 

"Słuchawki są nowe - wyjęte z pudełka tylko żeby zrobić zdjęcia i sprawdzić czy działają. Niestety lewa słuchawka gra jakby ciszej - wyciągnąłem te siateczki/filtr ale nic nie pomogło " .

 

To jest standardowa usterka dla tych słuchawek . Miałem kilka par JBM800 które miały z tym problem od nowości . Jedna słuchawka gra jakby ciszej bez basu ,co oznacza że kontrola jakości jest tu kiepska . W przypadku Xkdun i Awei zawsze siada jack za to nie zdarzyło mi się żeby były uszkodzone od nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Chciałbym nieco odświeżyć mój topic,ponieważ moje Xkduny padły,jedna z słuchawek po prostu trzeszczy momentami co jest irytujące.

 

Szukam ponownie doków,zależy mi aby były wytrzymałe - pilot mile widziany. Cenowo może to być do 80 zł z wysyłką (no chyba,że naprawdę te za 10 czy 20 zł będą grały lepiej),jednak wolałbym abyście składali propozycje w tym budżecie.

 

Muzyka będzie odtwarzana z telefonu - Lumia 710

Napomnę jeszcze,że słucham raczej klubowych kawałków,więc ewentualnie dobry bass mile widziany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie Bidenuo G380. Gruby kabel, solidne wykonanie, pilot do telefonu (w Lumii 720 działa jako play/pause i regulacja głośności), całkiem wygodne i nastawione głównie na bas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakieś SoundMagic Brainwavz (np.Alpha) czy MEE byście polecili ? Dość często się te marki przewijają i niektóre modele są w moim zasięgu.

 

Myślę też poważnie nad Sony MDR-EX10LP, które są dosyć przystępne cenowo i wydają się "niezłe". Zaufanie też budzi firma Sony,która kojarzy mi się pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu poczekał z tydzień dwa i dołożył do BrainWavz Delta, które niedługo będą dostępne w AudioMagic :)
A jeśli koniecznie do 50 zł to może AWEI ES-600i ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do 50 zł tylko do 80 zł z ewentualną rezerwą (do 100zł) jeśli będzie warto.

 

A co myślcie o Monster Nokia WH-920, wiszą jedne na allegro na licytacji od 99 zł. Ich chyba jeszcze nie podrabiają w przeciwieństwie do Beatsów (nawet tych UrBeats). Wyglądają nieźle (nie będę picował,że wygląd się dla mnie nie liczy) i są przeznaczone do Lumii co ma też swój plus (pilot etc.)

Edytowane przez Bonifacy05
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności