Skocz do zawartości

Coś zbliżonego do ihp-120


Rekomendowane odpowiedzi

Mam malutką nadzieję, ze ktos jeszcze pamieta charakter brzmienia tego odtwarzacza...

Chodzę, słucham i jestem załamany. Czy producenci za zerowym ustawieniem korektora chowaja jakieś podbicia?

Jest w tej chwili na rynku jakikolwiek odtwarzacz, który nie śmierdzi plastikiem?

Cena do 1000zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba takich oldskoolowych to nikt nie robi. Troche ludzi ma Hifimana 601 ale to kontrowersyjny odtwarzacz.

Może zdobądz kolejne h120. Dysk zamien na CF 32 GB i ciesz sie muzyka.

 

Ja dzięki pomocy Kolegi Fatso, zdobyłem iRivera H120, mam wymienioną baterię, założoną kartę Compact Flash CF 32 GB (Pretec x233) i założonego Rockboxa. Bardzo sobie chwalę ten sprzęt. Używam go na zmianę z iModem (zmodowany iPod). Na ulicy samego, w domu ze wzmacniaczem iBasso D10.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colorfly c3 jest brzmieniem podobny do h120 ale jego obsługa i możliwości modyfikacji i podlaczeń są bardziej ograniczone. Natomiast jest mniejszy, wykonany z metalu, no i z Chin można go nabyć za około 350zł.

 

 

Wysyłane z mojego HTC One S za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba takich oldskoolowych to nikt nie robi. Troche ludzi ma Hifimana 601 ale to kontrowersyjny odtwarzacz.

Może zdobądz kolejne h120. Dysk zamien na CF 32 GB i ciesz sie muzyka.

 

Ja dzięki pomocy Kolegi Fatso, zdobyłem iRivera H120, mam wymienioną baterię, założoną kartę Compact Flash CF 32 GB (Pretec x233) i założonego Rockboxa. Bardzo sobie chwalę ten sprzęt. Używam go na zmianę z iModem (zmodowany iPod). Na ulicy samego, w domu ze wzmacniaczem iBasso D10.

 

Mógłbyś napisać parę zdań (może być na PW) jak gra imod z fiio e7 (chyba miałeś wcześniej?) w porównaniu z H120? Myślę nad takim zestawem imod + e07 który miałby mi zastąpić starego T10 (wiem, że nie ta półka co H120).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest w Twoim iHP nie halo ? Bo o ile kojarzę, to masz też takiego...

 

nie mam iHP, chciałem kupić iHP ale ciężko znaleźć więc pomyślałem nad imodem jako następcy wysłużonego irivera T10, tylko szukam informacji czego mogę się spodziewać po przesiadce z T10 na imoda z e07. Brzmienie T10 mi odpowiada, tylko 1 Gb to trochę mało miejsca no i przyciski już się zacinają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrz, 3 miesiace sprzedawalem iHP i wtedy własnie Ci chetni do zakupu, albo nie mieli kasy, albo myśleli o innym modelu...

 

Jak chcesz kupic,l to po prostu kup. Ja w 2 tygodnie miałem u siebie 4ry sztuki, tak się rozpędziłem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest w Twoim iHP nie halo ? Bo o ile kojarzę, to masz też takiego...

 

nie mam iHP, chciałem kupić iHP ale ciężko znaleźć więc pomyślałem nad imodem jako następcy wysłużonego irivera T10, tylko szukam informacji czego mogę się spodziewać po przesiadce z T10 na imoda z e07. Brzmienie T10 mi odpowiada, tylko 1 Gb to trochę mało miejsca no i przyciski już się zacinają...

 

Tutaj masz cacuszko w stanie fabrycznym:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=261233580690&ssPageName=ADME:B:BOC:GB:1123

Sprzedawca przyjezdża od czasu do czasu do Polski:) Za 120 funciaków pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności